10:00 - 20:00 прием заказов
+38 044 539 35 95
+38 093 026 77 00
Рекомендовані товари

Пам'ятна монета "70 років утворення Запорізької області"

Присвячена Запорізькій області, основою економічного потенціалу якої є потужний індустріальний комплекс та уславлені родючі чорноземи, краю з багатою історією, одному з центрів формування запорізького козацтва.
50 грн

Пам'ятна монета "Олексій Алчевський"

Присвячена 170-річчю від дня народження Олексія Кириловича Алчевського (1835 - 1901 рр.) - українського промисловця і банкіра, засновника ряду банків та промислових підприємств, зокрема, першого в місті Харкові і другого в Росії банку комерційного кредиту під назвою `Харківський торговельний банк`, першого в Росії Земельного банку, одного з фундаторів Сільськогосподарського Т7овариста. За його ініціативою будуються два найбільші металургійні заводи (нині це ВАТ `Алчевський металургійний комбінат` та ВАТ `Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча`).
165 грн

Пам'ятна монета " Лелека"

Присвячена представникові ряду лелекоподібних, одному з двох видів цього роду фауни України - лелеці білій.
1600 грн
Хіти продажів

Інвестиційна монета "1 гривня"

Інвестиційна монета України 2011 року випуску.
400 грн

Пам'ятна монета "1120 років м. Ужгороду"

Присвячена адміністративному центру Закарпатської області - Ужгороду, мальовничому місту, розташованому на берегах ріки Уж, яке виникло як фортеця та було свідком багатьох історичних подій у Закарпатті.
50 грн

Пам'ятна монета "Лінійний корабель "Слава Катерини"

Присвячена 230-річчю спуску на воду зі стапелів Херсонської адміралтейської верфі флагмана Чорноморського флоту - 66-гарматного лінійного корабля `Слава Катерини`. За період діяльності Херсонського адміралтейства, яке було одним з основних центрів суднобудування на півдні Росії з 1778 до 1827 року, з його стапелів зійшли 34 лінійних кораблі та 16 фрегатів.
90 грн

Пам'ятна монета "Визволення Донбасу від фашистських загарбників"

Присвячена 70-річчю визволення Донбасу. Завдяки рішучим діям військ Південно-Західного та Південного фронтів було врятовано багато міст, сіл і промислових об`єктів Донбасу. 8 вересня 1943 року - визволено Донецьк (Сталіно), а 22 вересня 1943 року - увесь Донбас.
40 грн

Пам'ятна монета "Прорив радянськими військами німецької лінії оборони `Вотан` та визволення Мелітополя"

Присвячена 70-річчю Мелітопольської наступальної операції з проривом радянськими військами німецької лінії оборони `Вотан` - події, що стала початком розгрому ворога та визволення південно-східної частини України й Криму від фашистських окупантів.
30 грн

Пам'ятна монета "1025-річчя хрещення Київської Русі"

Присвячена запровадженню Володимиром Великим християнства як державної релігії, що сприяло об`єднанню та зміцненню Київської Русі, поширенню писемності, відкрило широкі перспективи економічних і культурних зв`язків тощо.
90 грн

Нумизматика в современных условиях - это уже давно не просто хобби, а прежде всего выгодное вложение капитала.

Монеты

В классическом понимании монеты - это мелкие деньги. Но не следует забывать о том что существуют золотые монеты, серебряные монеты, рыночная цена которых может превышать номинал в тисячи раз. Цены на монетызависят от таких факторов: стоимость металла монеты, тираж (редкая монета или нет), возраст.

  Купить монеты

  Почему стоит покупать монеты? Во-первых, это безопасная инвестиция. В условиях мирового кризиса инвесторы массово ищут "тихие гавани", такие как инвестиции в золото. Золотые, серебряные монеты всегда можно продать минимум по цене лома, но на самом деле монеты из драгоценных металлов стоят дороже. Инвестировать в монеты из драгоценных металлов несомненно выгоднее инвестиций в банковские металлы.

  Монеты Украины

  Монета - это произведение искусства. Монеты, выпущеные в Украине в период ее независимости, по праву считаются шедеврами искусства чеканки. Монеты Украины ценятся как внутри страны так и за ее пределамии.

  Monety.com.ua – каталог монет Украины, каталог монет мира. В нашем интернет-магазине вы также можете купить юбилейные монеты Украины, монети НБУ.

  Будем рады предложить Вам наши услуги: продажа монет, выкуп монет, оценка, консультация

  Возможно вы ищете: монети України, як купити чи продати монети

  Підписка на новини