Поиск
Русский
Категории
  Меню Close

  Памятная монета "Паралимпийские игры"

  Присвячена XIV літнім Паралімпійським іграм, що проходитимуть у місті Лондоні - історичній батьківщині світового паралімпійського руху; а також паралімпійському руху в Україні за підтримки Національного комітету спорту інвалідів України, Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів `Інваспорт` тощо, темпи розвитку якого є одними з найвищих у світі. В усіх видах спорту - українські спортсмени-інваліди завдяки волі та наполегливості долають нові рубежі та здобувають перемоги в багатьох видах спорту, прославляючи нашу державу.

  Доступность: 4 в наличии
  180 грн
  i h

  Аверс:

  На аверсі монети зображено: угорі малий Державний Герб України та напис півколом - НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, панораму міста Лондона, на тлі якої ліворуч - паралімпійський факел, праворуч та ліворуч від якого - стилізований декор; праворуч розміщено написи ЛОНДОН, унизу - 2 ГРИВНІ/2012, а також - логотип Монетного двору Національного банку України.

  Реверс:

  На На реверсі монети на дзеркальному тлі зображено лучника-паралімпійця, над яким - емблема паралімпійського руху в Україні та праворуч півколом розміщено на матовому тлі напис XIV ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ.

  Характеристики
  Номинал 2
  Материал нейзильбер
  Вес 12.8 г
  Тираж 30000 шт.
  Тип памятная
  Тематика Спорт
  Качество специальный анциркулейтед
  Обработка рифленый
  Дата выпуска 20.08.2012
  Диаметр 31 мм
  Год выпуска 2012