10:00 - 20:00 прием заказов
+38 044 539 35 95
+38 093 026 77 00
Подписка на новости

Памятная монета "Паралимпийские игры"

Присвячена XIV літнім Паралімпійським іграм, що проходитимуть у місті Лондоні - історичній батьківщині світового паралімпійського руху; а також паралімпійському руху в Україні за підтримки Національного комітету спорту інвалідів України, Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів `Інваспорт` тощо, темпи розвитку якого є одними з найвищих у світі. В усіх видах спорту - українські спортсмени-інваліди завдяки волі та наполегливості долають нові рубежі та здобувають перемоги в багатьох видах спорту, прославляючи нашу державу.

Артикул: 264
Доступность: 4 в наличии
150 грн

Аверс:

На аверсі монети зображено: угорі малий Державний Герб України та напис півколом - НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, панораму міста Лондона, на тлі якої ліворуч - паралімпійський факел, праворуч та ліворуч від якого - стилізований декор; праворуч розміщено написи ЛОНДОН, унизу - 2 ГРИВНІ/2012, а також - логотип Монетного двору Національного банку України.

Реверс:

На На реверсі монети на дзеркальному тлі зображено лучника-паралімпійця, над яким - емблема паралімпійського руху в Україні та праворуч півколом розміщено на матовому тлі напис XIV ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ.

Характеристики
Номинал 2
Материал нейзильбер
Вес 12.8 г.
Тираж 30000 шт.
Тип памятная
Тематика Спорт
Качество специальный анциркулейтед
Обработка рифленый
Дата выпуска 20.08.2012
Диаметр 31 мм
Год выпуска 2012
Вместе с этим также покупают

Памятная монета "Елецкий Свято-Успенский монастырь "

Присвячена архітектурному ансамблю Єлецького Свято-Успенського монастиря, заснованого в середині XI ст., - одного з найдавніших в Україні, головною спорудою якого є мурований храм на честь Успіння Божої Матері.

150 грн

Памятная монета "725 лет г.Ровно"

Посвящена областному центру, расположенному на реке Устя, - городу Ровному. Впервые оно вспоминается в1283 году как город Галицко-волынского княжества в связи с битвой, которая состоялась между войсками краковского князя Лешка Черного и литовского князя Вітена.

120 грн

Памятная монета "Спортивное ориентирование"

Посвящена одному из видов спорта - спортивному ориентированию, который возник в Скандинавии свыше 100 лет назад. В августе 2007 года в Киеве будет проходить Чемпионат мира из спортивного ориентирования.

120 грн