Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  1 флорин Австро-Угорщина Срібло

  Країна Австро-Угорська монархія король Френсіс Джозеф (1848-1916) Тип Монета стандартного звернення Вартість 1 Флорін (1) валюта Австро-угорський флорин срібло 900 вага 12,34 г Діаметр 29,5 мм
  Доступність : Немає в наявності
  750 грн
  i h
   
  Характеристики
  Номінал1 флорин
  КраїнаВенгрия
  Матеріалсрібло
  Вага12.4 г
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "The Royal Arms - Королівський Герб" 31,1 грам 2021 р

  Срібна монета "The Royal Arms - Королівський Герб" 31,1 грам 2021 р

  Королівський монетний двір Великобританії в 2021 році випустив ще одну культову інвестиційну срібну монету «Royal Arms» (Королівський Герб). Інвестиційна монета «Royal Arms» висловлює велич і могутність британської монархії. Всі деталі гравіювання ретельно вивірені і несуть глибокий сенс, передає доблесть і честь монархічних осіб. Культовий дизайн інвестиційних монет Royal Arms Еріка Сьюелла був переосмислений дизайнером Тімоті Ноадія. На монеті 2021 року на щиті, розділеному на 4 частини зображені три леви-стража Англії, представлені в першому і четвертому квадрантах, в другому - нестримний лев являє Шотландію. Третій - арфа для Ірландії. Щит підтримується з одного боку коронованим англійським левом, а з іншого - шотландським єдинорогом, і оточений стрічкою ордена Підв'язки з написом «HONI SOIT QUI MAL Y PENSE» (Так соромиться той, хто подумає про це погано).
  1350 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Будинок з химерами" Акція !!!

  Пам'ятна монета "Будинок з химерами" Акція !!!

  Акция
  Акція !!! Присвячена несподіваній за художнім задумом і новітніми конструкціями споруді зі скульптурним оформленням на міфологічні та мисливські сюжети, збудованій на початку ХХ століття, та 150-річчю від дня народження її автора - Владислава Городецького, архітектора, блискучого інженера, мандрівника, підприємця.
  1800 грн 1200 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Галицьке королівство" (5 грн.)

  Пам'ятна монета "Галицьке королівство" (5 грн.)

  10364
  Присвячена Галицько-Волинській державі, яка досягла розквіту під час правління Данила Галицького, коронованого Папою Римським у 1253 році, та ілюструє спадкоємність державної традиції княжої доби і вектор тогочасної європейської інтеграції України-Руси.
  180 грн