Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Акція!!! 1 $ мирний долар США. PEACE DOLLARS 1923

  Мирний долар - срібна монета США номіналом в 1 долар. Випускалася в 1921-1928, 1934-1935 і 1964 роках. Спочатку планувалося викарбувати пам'ятну монету на честь закінчення Першої світової війни. Своєю назвою зобов'язана слову «PEACE» в нижній частині реверса.
  Доступність : 2 в наявності
  Стара ціна : 1845 грн
  1538 грн
  i h

  У 1918 році американська асоціація нумізматів звернулася з листом, що закликає випустити пам'ятну монету на честь закінчення Першої світової войни.Бил оголошений конкурс, в якому взяло участь 9 осіб. В результаті Антоніо де Франчіска було доручено створити зображення майбутньої монети.

  Аверс
  На аверсі Антоніо де Франчіска зобразив Свободу. В якості моделі для зображення він використовував свою дружину Терезу. Вгорі знаходиться напис «LIBERTY». Напис «IN GOD WE TRVST» містить латинську «V» замість латинської «U».

  Реверс
  Спочатку Антоніо де Франчіска планував помістити на реверсі білоголового орлана - геральдичний символ США, який тримає в пазурах розламаний меч. Однак таке зображення могло символізувати також і поразки. У зв'язку з цим гравер Морган замінив меч на оливкову гілку, яка сама по собі символізує мир. Орел сидить на скелі, на якій знаходиться напис «PEACE». Завдяки їй, монета отримала свою назву «мирного долара».

  Характеристики
  Номінал1 доллар
  Країна – виробник товаруСША
  Матеріалсрібло
  Вага26.73 г
  Рік випуску1921–1928; 1934–1935; 1964
  Діаметр38,1 мм
  Проба90,0 % Ag и 10,0 % Cu
  Разом з цим також купують
   Зображення Монета “Сили підтримки Збройних Сил України” ЗСУ

  Монета “Сили підтримки Збройних Сил України” ЗСУ

  Присвячена окремому роду сил Збройних Сил України - Силам підтримки, на який покладається оперативне забезпечення інженерної підтримки, радіаційного, хімічного та біологічного захисту, топографічного та гідрометеорологічного забезпечення військ.
  41 грн
   Зображення "Сили територіальної оборони Збройних Сил України" 10 гривень 2022 р. ЗСУ ТРО

  "Сили територіальної оборони Збройних Сил України" 10 гривень 2022 р. ЗСУ ТРО

  Монета присвячена окремому роду Збройних Сил України, на який покладається організація підготовка та виконання завдань територіальної оборони відповідно до Закону України "Про основи національного спротиву".
  41 грн
   Зображення Срібло у вигляді монет 31.1 грам (1 унція)