10:00 - 20:00 прием заказов
+38 044 539 35 95
+38 093 026 77 00
Підписка на новини

1 oz Прямокутна Срібна Монета "Зодіак-Лев"

Монетний двір Нової Зеландії, що відомий у всьому світі за видатну якість виробів та їхній дизайн, випустив серію монет, присвячену знакам Зодіаку.
Доступність : 2 в наявності
3000 грн

Монету прикрашає ілюстрація відомого японського цифрового художника Кагайя. Це один з родоначальників цифрового живопису, який продовжує створювати комп'ютерну анімацію дивовижної краси. На реверсі зображений великий лев, що в світлі небесного сяйва віддає свою любов Селені, богині Місяця. Також вигравірувано графічний символ Лева, його назви грецькою і латинською мовами, а ще відповідні дати: «JULY 23 - AUGUST 22». Цей знак Зодіаку знаходиться під заступництвом Сонця, тому це енергійні, душевні, сильні духом і творчі люди, наділені благородством, потужною енергетикою і харизмою. Стихія Вогню сприяє розвитку їх вроджених лідерських якостей, не дарма лева вважають царем звірів. На аверсі викарбувано портрет Її Величності королеви Єлизавети II, назва країни походження, номінальна вартість - 2 долари, вага, проба і рік випуску - 2011. По краю монети представлені позначення всіх знаків Зодіаку. Монета є законним платіжним засобом островів Ніуе.

Характеристики
Номінал 2
Матеріал срібло
Вага 31,1 г
Наклад 15000 шт.
Тип памятна
Тематика Знаки зодіаку
Якість пруф з кольоровим фотодруком на поверхні
Країна Новая Зеландия
Рік випуску 2011
Разом з цим також купують

1 oz Прямокутна Срібна Монета "Зодіак-Близнюки"

Монетний двір Нової Зеландії, що відомий у всьому світі за видатну якість виробів та їхній дизайн, випустив серію монет, присвячену знакам Зодіаку.
2550 грн