10:00 - 20:00 прием заказов
+38 044 539 35 95
+38 093 026 77 00
Підписка на новини

1 oz Срібна Монета "Ан-2" (у капсулі, з сертиф.)

Серія "Літаки Антонова" складається з п’яти монет, на яких зображено найвідоміші у світі літаки київського конструкторського бюро О.К.Антонова (сьогодні — Авіаційний науково-технічний комплекс ім.О.К.Антонова).
Доступність : 2 в наявності
2100 грн
1500 грн

Серія "Літаки Антонова" складається з п’яти монет, на яких зображено найвідоміші у світі літаки київського конструкторського бюро О.К.Антонова (сьогодні — Авіаційний науково-технічний комплекс ім.О.К.Антонова). Фахівці АНТК ім.Антонова обрали моделі літаків для карбування на монетах. Ними стали:

  • АН-2
  • АН-74
  • АН-124
  • АН-148
  • АН-225 Мрія

Дизайни монет затверджені генеральним конструктором АНТК ім.Антонова особисто.

Транспортний багатоцільовий літак Ан-2, родоначальник великого сімейства «Анів», створений в 1947 році і призначений для перевезення вантажів і пасажирів. Його також використовують для аерофотозйомки і геологорозвідки, авіахімічних робіт в сільському господарстві, гасіння лісових пожеж, навчання спортсменів-парашутистів, в санітарному та інших варіантах.

Ан-2 - один із наймасовіших і довговічних літаків в світі.

Характеристики
Номінал 1
Матеріал срібло
Вага 31,1 г
Наклад 3500
Тип коллекционная
Тематика Літаки України
Якість пруф
Країна Острови Кука
Діаметр 40,6 мм
Рік випуску 2008
Разом з цим також купують

Пам'ятна монета "Козацький човен"

Присвячена гребним човнам ХVIII ст., що були основою козацьких флотилій. У Національному заповіднику `Хортиця` зберігаються судна першої половини XVIII ст. із Дніпровської флотилії, що були підняті із дна Дніпра протягом останніх десяти років.
240 грн

Пам'ятна монета "Українська писанка"

Присвячена писанкарству - яскравому взірцю української традиційної художньої творчості, яка має свої специфічні орнаментальні мотиви і кольорову гамму в кожному етнографічному регіоні України.
210 грн

Пам'ятна монета "Володимир Івасюк"

Присвячена Володимиру Михайловичу Івасюку - композиторові, поету, естрадному співакові, одному з основоположників вітчизняної поп-музики. Володимир Івасюк упродовж 1980 - 90-х років став символом українського відродження, твори якого здобули широке визнання не лише в Україні, а й за її межами.
120 грн