Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  120 років Харківському зоопарку 2 гривні 2015 р. нейзильбер

  Присвячена одному з найстаріших зоопарків Європи, який виконує культурно-просвітницьку функцію та є візитною карткою міста Харкова. Зоопарк розташований у центрі міста, займає площу 22 гектари та налічує близько 400 видів риб, амфібій, рептилій, птахів і ссавців. Серед них є 145 рідкісних та зникаючих видів тварин, занесених до Міжнародної Червоної книги та Червоної книги України. Харківський зоопарк першим в Україні 1925 року придбав до своєї колекції представника одного з найбільших тварин світу - слона.
  Артикул : 10331
  Доступність : 1 в наявності
  840 грн
  i h

  На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України та напис півколом УКРАЇНА, стилізовану композицію: зображено тварин зоопарку, які зустрічають маленьких відвідувачів біля входу; унизу - рік карбування монети 2015, номінал 2 ГРИВНІ, логотип Монетного двору Національного банку України (праворуч).
  На реверсі монети розміщено: у центрі на тлі стилізованого зображення міста Харкова - слона, який тримає хоботом квітку, та написи: ХАРКІВСЬКИЙ ЗООПАРК (угорі півколом), 120/років (унизу).

  Характеристики
  Номінал2
  Матеріалнейзильбер
  Вага12.8 г
  Типюбілейна
  ТематикаІнші монети
  Якістьспеціальний анциркулейтед
  Обробкарифлена
  Діаметр31
  Рік випуску2015
  Країна – виробник товаруУкраїна
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "100 років Миколаївському зоопарку"

  Пам'ятна монета "100 років Миколаївському зоопарку"

  10066
  Присвячена одному з найстаріших зоопарків України. Миколаївський зоопарк входить до Європейської асоціації зоопарків та акваріумів і є одним з провідних центрів збереження та відтворення тварин у неволі, яких тут понад 350 видів.
  1960 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Орел степовий"

  Пам'ятна монета "Орел степовий"

  10029
  Присвячена рідкісному у цілинному українському степу виду родини Яструбових - орлу степовому, найбільше поголов`я якого утримується і репродуктується у зоопарку `Асканія-Нова`. У 1980 році орел степовий занесений до червоної книги України.
  1520 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Любка дволиста"

  Пам'ятна монета "Любка дволиста"

  10033
  Присвячена рідкісному виду європейських наземних орхідей в українській лісостеповій зоні, занесеному до Червоної книги України.
  1200 грн