Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  50 копійок 1922 року Срібло

  Розмір і вага монети повністю відповідає 50 копійкам часів Миколи II. Виготовлена ​​зі срібла 900 проби. Лицьова і зворотна частині монети мають виступаючий кант по колу. На гурті є напис з позначенням ваги в староруських заходи і знаком мінцмейстер (П.Л). Існують монети цього року з буквами "А.Г", "П.Л", і з гладким гуртом без написів.
  Доступність : 1 в наявності
  1000 грн
  i h

  На аверсі в центрі зображений герб РРФСР зразка 1920 роки (геральдичний щит, на якому розташовані схрещені серп і молот на тлі сонячних променів, з боків - зв'язки класів). Під гербом є картуш з написом "Р.С.Ф.С.Р.". Герб відділений від верхній частині монети півколом з точок, що починаються і закінчуються картушем. Вгорі, зліва і справа уздовж канта тягнеться напис: "ПРОЛЕТАРІ всіх країн, єднайтеся!".

  У центрі реверсу в кільці з точок зображена п'ятикутна зірка, всередині у вдавленого кільці вказаний номінал - число "50", під зіркою - рік карбування монети - "один тисячу дев'ятсот двадцять дві". Нагорі під кантом півколом напис - "50 КОПІЙОК". У нижній і бічних частинах монети є вінок з грузинської (зліва) і дубової (праворуч) гілок, пов'язаних внизу бантом. Уздовж усього канта безперервно тягнеться кільце з точок.

  Характеристики
  Номінал50 копеек
  Країна – виробник товаруросія
  Вага10 г
  Матеріалсрібло