Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  50 копійок 1922 року Срібло

  Розмір і вага монети повністю відповідає 50 копійкам часів Миколи II. Виготовлена ​​зі срібла 900 проби. Лицьова і зворотна частині монети мають виступаючий кант по колу. На гурті є напис з позначенням ваги в староруських заходи і знаком мінцмейстер (П.Л). Існують монети цього року з буквами "А.Г", "П.Л", і з гладким гуртом без написів.
  Доступність : Немає в наявності
  Стара ціна : 800 грн
  640 грн
  i h
  На аверсі в центрі зображений герб РРФСР зразка 1920 роки (геральдичний щит, на якому розташовані схрещені серп і молот на тлі сонячних променів, з боків - зв'язки класів). Під гербом є картуш з написом "Р.С.Ф.С.Р.". Герб відділений від верхній частині монети півколом з точок, що починаються і закінчуються картушем. Вгорі, зліва і справа уздовж канта тягнеться напис: "ПРОЛЕТАРІ всіх країн, єднайтеся!".
  У центрі реверсу в кільці з точок зображена п'ятикутна зірка, всередині у вдавленого кільці вказаний номінал - число "50", під зіркою - рік карбування монети - "один тисячу дев'ятсот двадцять дві". Нагорі під кантом півколом напис - "50 КОПІЙОК". У нижній і бічних частинах монети є вінок з грузинської (зліва) і дубової (праворуч) гілок, пов'язаних внизу бантом. Уздовж усього канта безперервно тягнеться кільце з точок.
  Характеристики
  Номінал50 копеек
  КраїнаРоссия
  Вага10 г
  Матеріалсрібло
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам’ятна медаль "Небесна сотня на варті"

  Пам’ятна медаль "Небесна сотня на варті"

  "Пам’яті відважних людей, патріотів України Національний банк присвячує пам’ятну медаль, увічнюючи подвиг Героїв Небесної сотні", – розповів Голова Національного банку Степан Кубів. – Понад сто життів обірвалися для того, щоб повернути нашій Батьківщині майбутнє. Це величезна ціна, і це неоцінимий, неоплатний борг. Гідне життя кожного українця за законами совісті та Бога на благо України має стати нашою відплатою за їхнє перерване життя".
  240 грн
   Зображення Віденська філармонія 31.1 грам

  Віденська філармонія 31.1 грам

  Срібна монета "Віденська Філармонія" є найбільш відомою інвестиційною монетою Європи. Вперше була викарбувана в 2008 році, щоб стати природним доповненням золотої монети "Віденська Філармонія". З тих пір срібна "Віденська Філармонія" є однією з найбільш бажаних інвесторами.
  1400 грн
   Зображення Капсула для монет діаметр 39 мм для монет Queen's Beast Silver Coins

  Капсула для монет діаметр 39 мм для монет Queen's Beast Silver Coins

  ОПИС Капсула кругла для монет діаметр 39 мм Внутрішній діаметр 39мм.Queen's Beast Silver Coins Ціна вказана за 1 шт.
  67 грн