Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  50 копійок 1922 року Срібло

  Розмір і вага монети повністю відповідає 50 копійкам часів Миколи II. Виготовлена ​​зі срібла 900 проби. Лицьова і зворотна частині монети мають виступаючий кант по колу. На гурті є напис з позначенням ваги в староруських заходи і знаком мінцмейстер (П.Л). Існують монети цього року з буквами "А.Г", "П.Л", і з гладким гуртом без написів.
  Доступність : 4 в наявності
  Стара ціна : 600 грн
  480 грн
  i h
  На аверсі в центрі зображений герб РРФСР зразка 1920 роки (геральдичний щит, на якому розташовані схрещені серп і молот на тлі сонячних променів, з боків - зв'язки класів). Під гербом є картуш з написом "Р.С.Ф.С.Р.". Герб відділений від верхній частині монети півколом з точок, що починаються і закінчуються картушем. Вгорі, зліва і справа уздовж канта тягнеться напис: "ПРОЛЕТАРІ всіх країн, єднайтеся!".
  У центрі реверсу в кільці з точок зображена п'ятикутна зірка, всередині у вдавленого кільці вказаний номінал - число "50", під зіркою - рік карбування монети - "один тисячу дев'ятсот двадцять дві". Нагорі під кантом півколом напис - "50 КОПІЙОК". У нижній і бічних частинах монети є вінок з грузинської (зліва) і дубової (праворуч) гілок, пов'язаних внизу бантом. Уздовж усього канта безперервно тягнеться кільце з точок.
  Характеристики
  Номінал50 копеек
  КраїнаРоссия
  Вага10 г
  Матеріалсрібло
  Разом з цим також купують
   Зображення Капсула для монет діаметр 39 мм для монет Queen's Beast Silver Coins

  Капсула для монет діаметр 39 мм для монет Queen's Beast Silver Coins

  ОПИС Капсула кругла для монет діаметр 39 мм Внутрішній діаметр 39мм.Queen's Beast Silver Coins Ціна вказана за 1 шт.
  50 грн
   Зображення Віденська філармонія 31.1 грам

  Віденська філармонія 31.1 грам

  Срібна монета "Віденська Філармонія" є найбільш відомою інвестиційною монетою Європи. Вперше була викарбувана в 2008 році, щоб стати природним доповненням золотої монети "Віденська Філармонія". З тих пір срібна "Віденська Філармонія" є однією з найбільш бажаних інвесторами.
  1170 грн 990 грн
   Зображення 50 копійок (один полтинник) 1924 року Срібло

  50 копійок (один полтинник) 1924 року Срібло

  Один полтинник 1924 року, на якому зображений коваль з молотом. Розробникам дизайну монети вдалося передати всю атмосферу важкої праці молотобійця, за що їм окрема подяка від усієї спільноти нумізматів. Монета надзвичайно красива, виготовлена ​​зі срібла 900 проби, має вагу - 10 грам, на ребрі монети красується напис "чистого срібла 9 грам" (2з 10.5 д) - в дужках вказана вага монети в частках, тобто 2 золотника, 10.5 часткою чистого срібла .
  420 грн