Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Африка

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Бенін 1000 франків КФА 1997, Фауна Африки. Гірська зебра. Срібло

  Бенін 1000 франків КФА 1997, Фауна Африки. Гірська зебра. Срібло

  Франк КФА (франк Африканського фінансового співтовариства; Franc CFA, Franc de la Communauté financière africaine) - грошова одиниця восьми африканських держав, що входять у валютну Зону франка. Зона франка - очолюваний Францією валютний союз, створений переважно на базі її колишніх колоніальних володінь (Бенін, Буркіна-Фасо, Гвінея-Бісау, Кот-д'Івуар, Малі, Нігер, Сенегал, Того). Початок формування зони франка пов'язано з початком випуску в другій половині XIX століття банкнот приватних французьких банків для французьких колоній. На реверсі монети зображена гірська зебра - зникаючий вид в сімействі кінських. Мешкає вона на гірських плато Намібії, південно-західній частині Анголи і Південної Африки на висоті до 2 000 метрів над рівнем моря. Вид підрозділяється на 2 підвиди: зебра Хартмана і капская зебра.
  2200 грн
   Зображення Бенін 1000 франків КФА 2004, Фауна Африки. Африканський страус. Срібло

  Бенін 1000 франків КФА 2004, Фауна Африки. Африканський страус. Срібло

  Франк КФА (франк Африканського фінансового співтовариства; Franc CFA, Franc de la Communauté financière africaine) - грошова одиниця восьми африканських держав, що входять у валютну Зону франка. Зона франка - очолюваний Францією валютний союз, створений переважно на базі її колишніх колоніальних володінь (Бенін, Буркіна-Фасо, Гвінея-Бісау, Кот-д'Івуар, Малі, Нігер, Сенегал, Того). Початок формування зони франка пов'язано з початком випуску в другій половині XIX століття банкнот приватних французьких банків для французьких колоній. На реверсі монети зображена Гірська зебра - знікаючій вид в сімействі кінськіх. Мешкає вона на гірськіх плато Намібії, Південно-західній части Анголи и Південної Африки на вісоті до 2 000 метрів над рівнем моря. Вид підрозділяється на 2 підвіді: зебра Хартмана и капская зебра.
  2200 грн
   Зображення Ліберія 5 доларів 2006, Чемпіонат світу з футболу "Німеччина"

  Ліберія 5 доларів 2006, Чемпіонат світу з футболу "Німеччина"

  На цій монеті зображено одне з найбільш поширених подій чемпіонату світу 2006 року в Німеччині, де офіційні особи роздавали безліч жовтих і червоних карток гравцям з 32 беруть участь команд.
  2000 грн