Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Африка та Азія

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення "Святий Петро" срібло з позолотою 28,28 грам

  "Святий Петро" срібло з позолотою 28,28 грам

  Святий Петро був одним з дванадцятьох апостолів Ісуса Христа. Ця красива п'ятидоларова монета із законним платежем була виготовлена з однієї унції .999 чистого срібла і частково позолочена 24-каратним золотом. Загальний тираж був обмежений 5000 примірників.
  4000 грн
   Зображення Позолочена Срібна Монета "Янголи кохання"

  Позолочена Срібна Монета "Янголи кохання"

  Монета поміщена в прозору капсулу - підставку і подарунковий футляр, + сертифікат справжності. Буде прекрасним подарунком для всіх закоханих.
  3200 грн
   Зображення Срібна монета "Лев - Дика природа" 62,2 грам 2018 р.

  Срібна монета "Лев - Дика природа" 62,2 грам 2018 р.

  Ця красива срібна монета вагою в 2 унції входить в серію «Рідкісна дика природа», присвячена дивовижним тваринам в світі. У цьому випуску монета Лев оснащена технологією Smartminting у неї яскраві кольори, якість Proof. Тираж обмежений 999 екземплярами по всьому світу.
  14000 грн
   Зображення Срібна монета "Плезіозавр" доісторичне життя 31.1 грам Конго 2020 р

  Срібна монета "Плезіозавр" доісторичне життя 31.1 грам Конго 2020 р

  Другий випуск серії «Доісторичне життя» Конго присвячений плезіозаврам. Перший повний скелет плезіозавра був виявлений рано палеонтологом і мисливцем за скам'янілостями Мері Еннінг в породах сінемурійского (раннеюрского) віку нижньої групи Ліас в грудні 1823 року. Плезіозавр був одним з перших виявлених «допотопних рептилій». викликав великий інтерес у вікторіанській Англії. Він відрізняється маленькою головою, довгою і тонкою шиєю, широким черепахоподобним тілом, коротким хвостом і двома парами великих подовжених лопастей. Плезіозаври - загін вимерлих плазунів. Деякі представники загону досягали розміру 15-20 м. Плезіозаври були чудово пристосовані до життя у водоймах, хоча їм доводилося виринати на поверхню, щоб вдихнути повітря.
  2400 грн
   Зображення Срібна монета серії Екзотичні метелики "APORIA CRATAEGI" 31.1 грам 2017 р.

  Срібна монета серії Екзотичні метелики "APORIA CRATAEGI" 31.1 грам 2017 р.

  Ця красива срібна монета присвячена метеликам виду Aporia crataegi, сьомому і останньому випуску серії «Екзотичні метелики». Монета дуже особлива, завдяки 3D-ефекту та новій технології – Smartminting, з дуже високим рельєфом. Монета поставляється в кольоровій тематичній коробці разом із сертифікатом автентичності. Обмежений тираж до 2500 штук.
  4000 грн
   Зображення Слон - серія "Африканська Дика Природа" 31,1 грам, 2017 рік (Gold Black Empire Edition)

  Слон - серія "Африканська Дика Природа" 31,1 грам, 2017 рік (Gold Black Empire Edition)

  Срібна монета Сомалійський Слон карбується в рамках серії "Африканська Дика Природа" і випускається щорічно із зміненим дизайном, що притягує до цієї монети увагу колекціонерів та інвесторів усього світу. Виробник сомалійських монет - знаменитий Баварський державний монетний двір в Мюнхені (Bavarian State Mint in Munich).
  4000 грн
   Зображення Слон - серія "Африканська жива Природа" 31,1 грам, 2018 рік (Gold Black Empire Edition)

  Слон - серія "Африканська жива Природа" 31,1 грам, 2018 рік (Gold Black Empire Edition)

  Сомалійські срібні слони користуються популярністю в усьому світі з моменту їх першого виробництва в 2004 році. Африканські слони є найбільшими і найважчими наземними тваринами на землі. Ця велична тварина прикрашає зворотний бік кожної монети з дизайном, який щорічно змінюється, роблячи його бажаним як для колекціонерів, так і для інвесторів. З самого початку серії золоті і срібні слони стали невід'ємною частиною колекційного і інвестиційного ринку. За ними стоїть унікальна історія успіху, і вони популярні, як ніколи. Поточні випуски можуть бути куплені близько до обмінного курсу золота і срібла, в той час як старі випуски коштують дорого.
  4000 грн
   Зображення Срібна монета Крюґерранд 31.1 грам, 2018 р.

  Срібна монета Крюґерранд 31.1 грам, 2018 р.

  Срібна інвестиційна монета Крюгерранд стане головним конкурентом відомих срібних монет серії Канадський Кленовий Лист, Австралійський Кенгуру. Завдяки відомому дизайну і привабливою ціною монету чекає успіх. Антилопа Спрингбок, зображена на лицьовій стороні монети, є національною твариною Південної Африки. Дизайн монети виготовлений відомим південноафриканським скульптором - Коертом Штейнбергом. Слово «Крюгерранд» походить від імені Пауля Крюгера і грошової одиниці Південної Африки - ранд.
  2600 грн
   Зображення Південноафриканська срібна монета Крюґерранд (Gold Black Empire Edition)

  Південноафриканська срібна монета Крюґерранд (Gold Black Empire Edition)

  Ексклюзивне "Gold Black Empire Edition" видання монети було випущено обмеженим тиражем - усього 500 шт. Виготовлений з чистого срібла 999 проби вагою 1 унція. Чорний рутеній, покритий 24-каратним золотом, на лицьовій і зворотній сторонах. Пропонується в коробці з сертифікатом.
  4000 грн
   Зображення Лев срібна монета серії "Велика п'ятірка" 31,1 грам Південна Африка 2022.

  Лев срібна монета серії "Велика п'ятірка" 31,1 грам Південна Африка 2022.

  Друга монета з другої серії "Велика п'ятірка", випущена Монетним двором Південної Африки. У серії, випущеній Монетним двором Південної Африки, будуть представлені всі тварини, що входять до «великої п'ятірки».
  4400 грн
   Зображення Леопард (Gold Black Empire Edition)

  Леопард (Gold Black Empire Edition)

  Ексклюзивне "Gold Black Empire Edition" видання монети було випущено обмеженим тиражем - усього 500 шт.
  4000 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Рік собаки", Камбоджа 3000 ріелів

  Пам'ятна монета "Рік собаки", Камбоджа 3000 ріелів

  Монета присвячена настанню року собаки за східним гороскопом з 29 січня 2006 по 17 лютого 2007 року.
  2800 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Рік собаки", Камбоджа 3000 ріелів

  Пам'ятна монета "Рік собаки", Камбоджа 3000 ріелів

  Монета присвячена настанню року собаки за східним гороскопом з 29 січня 2006 по 17 лютого 2007 року.
  2800 грн
   Зображення Серія монет "Гіганти Льодовикового періоду на Землі" Мамонт 31,1 грам, "GIANTS of the ICE AGE- MAMMOTH" 2019

  Серія монет "Гіганти Льодовикового періоду на Землі" Мамонт 31,1 грам, "GIANTS of the ICE AGE- MAMMOTH" 2019

  Перше видання нової серії «Гіганти льодовикового періоду». Серія, присвячена велетням, які жили в льодовиковий період, буде складатися з восьми монет. Тривалість всієї колекції складе чотири роки, а це значить, що по два примірники надійдуть в продаж щороку. Вовняний мамонт - вимерлий вид сімейства слонів. Цей тип тварин жив близько 800 - 600 тис. років тому в Сибірі, Північній Євразії та Північній Америці.
  2200 грн
   Зображення Серія монет "Гіганти Льодовикового періоду на Землі" Носорог 31,1 грам, "Giants of the Ice Age - Woolly Rhinoceros" 2021

  Серія монет "Гіганти Льодовикового періоду на Землі" Носорог 31,1 грам, "Giants of the Ice Age - Woolly Rhinoceros" 2021

  Срібна монета із зображенням одного з найбільших представників носорога є п'ятим виданням популярної серії «Гіганти льодовикового періоду». Серія, присвячена велетням, які жили в льодовиковий період, буде складатися з восьми монет. Тривалість всієї колекції складе чотири роки, а це значить, що по два примірники надійдуть в продаж щороку.
  2200 грн
   Зображення Серія монет "Гіганти Льодовикового періоду на Землі" печерний Ведмідь 31,1 грам 2020

  Серія монет "Гіганти Льодовикового періоду на Землі" печерний Ведмідь 31,1 грам 2020

  Срібна монета із зображенням печерного ведмедя є четвертим виданням серії «Гіганти льодовикового періоду». Серія, присвячена велетням, які живуть в льодовиковий період, буде складатися з восьми монет. Печерний ведмідь (Ursus spelaeus) був видом ведмедів, який мешкав в Європі і Азії під час плейстоцену і вимер близько 24000 років тому під час останнього льодовикового максімума.Слово «печера» і наукова назва spelaeus використовуються, тому що скам'янілості цього виду в основному були знайдені в печерах. Це відображає думку експертів про те, що печерні ведмеді могли проводити більше часу в печерах, ніж бурий ведмідь, який використовує печери тільки для сплячки.
  2200 грн
   Зображення Дика природа світу Конго "World's Wildlife - The Whale" Кит 20 francs, 1 oz Silver

  Дика природа світу Конго "World's Wildlife - The Whale" Кит 20 francs, 1 oz Silver

  Ця красива монета - друга із серії монетного двору Гейгера під назвою «Дика природа світу». На монеті зображений найбільший ссавець в світі - кит.
  2000 грн
   Зображення Срібна монета Захар Беркут

  Срібна монета Захар Беркут

  Фільм «Захар Беркут» - наймасштабніший український кінопроект за часи незалежності. Режисер - Ахтем Сейтаблаєв, один з найвідоміших сучасних діячів українського кіно і театру, володар багатьох кінопремій, зокрема, працював над фільмами «Хайтарма», «Чужа молитва», «Киборги» Срібну монету «Захар Беркут» відчеканив Монетний двір Польщі, який має славну більш ніж 250-річну історію. Варшавський монетний двір бере свій початок в 1766 році, коли король Станіслав Август Понятовський заснував грошову реформу в Польщі. У світовій традиції випуск монет, приурочених до прем'єрам фільмів, викликають значний інтерес серед шанувальників кіномистецтва. Срібна монета «Захар Беркут» - перший в історії випуск монети до прем'єри українського фільма.Дізайн монети розробили майстра Монетного двору Польщі на основі матеріалів, наданих власником авторських прав на фільм «Захар Беркут». На реверсі монети викарбувано сцена з фільму, де герой в бойовому спорядженні оглядає величні карпатські гори. Завдяки застосуванню сучасної технології лазерного матирования, дизайн монети виглядає багатовимірним і атмосферних. У нижній частині монети - дата світової прем'єри фільму «10.10.2019». Верхню третину реверсу займає напис «Захар Беркут», виконаний тим же шрифтом, що застосовується в фільмі і в усіх матеріалах про нього. На аверсі монети більшість зображень і написів мають дзеркальну поверхню. По центру монети розташоване стилізоване зображення вільної птиці беркута в оточенні силуетів монгольських воїнів. У верхній частині аверсу уздовж канта є напис «Республіка Камерун» на французькому (емітент монети), нижче - рік випуску «2019». Нижню частину аверсу займає напис «500 франків КФА» на французькому (номінал монети).
  4000 грн
   Зображення Срібна монета "Два лебедя" з кристалом Swarovski 10 грам 2019 р.

  Срібна монета "Два лебедя" з кристалом Swarovski 10 грам 2019 р.

  Лебеді символізують піднесену любов і вірність. Саме тому монета з їх зображенням - це ідеальний подарунок для коханої людини з нагоди весілля, річниці весілля або Дня святого Валентина. Срібна монета Два лебедя - ваш дорогоцінний амулет на любов! Подарунок, який буде з вами багато років. Стильний декор і оригінальний дизайн зі вставкою - кристалом Swarovski. Унікальний сувенір, виражає романтичні почуття. Елегантна подарункова упаковка.
  4000 грн
   Зображення Срібна монета "Рік Бика - Час перемагати" 31,1 грам 2021 р.

  Срібна монета "Рік Бика - Час перемагати" 31,1 грам 2021 р.

  У 2021-му році нас чекає незвичайний, яскравий та стрімкий рік під знаком Металевого бика. 2021-й буде роком великих вчинків та подій. Кожен з нас зможе здійснити те, про що давно мріяв. Бик – тварина шляхетна. Але якщо потрібно, він вміє діяти швидко і напролом. Бик любить і вміє працювати, а тому поважає всіх, у кого теж є такі риси. В цьому році добре займатись своєю кар’єрою. Бик-трудяга буде допомагати всім, хто має намір серйозно попрацювати. Амулет, що приносить удачу в фінансах. Прекрасний бізнес-подарунок. Талісман, що приносить успіх у справах. Срібло найвищої проби. Небанальний і стильний декор: мікродрук, лазерне матування, цифровий друк. У китайському Зодіаку Бик символізує витримку, стабільне зростання та впевненість у своїх силах. Подаруй своєму бізнес-партнеру монету з зображенням цього працьовитого символу з побажанням успіху!
  6200 грн
   Зображення Срібна монета "Рік Бика" з покриттям рутенієм 2021 р.

  Срібна монета "Рік Бика" з покриттям рутенієм 2021 р.

  Ця срібна з позолотою і покриттям рутенієм монета - це Твій особистий талісман на щастя і чудовий подарунок не тільки для тих, хто народився в рік Бика! Завдяки ній цей рік неодмінно стане успішним! Китайський рік Бика починається 12 лютого 2021 року, а закінчується 31 січня наступного року. Люди, народжені під цим знаком китайського зодіаку - це спокійні, терплячі, працьовиті і впевнені в своїх силах мислителі. Вони вважають за краще неспішне життя на лоні природи. Твоя особиста монета щастя! Розкішний подарунок для близької людини. Талісман на щастя і символ удачі! Срібло найвищої проби. Небанальний і стильний декор: покриття рутенієм, селективне золочення, червоний кристал Swarovski Elements.
  4800 грн
   Зображення Срібна монета "Рік Змії" 62.2 грам

  Срібна монета "Рік Змії" 62.2 грам

  Срібна монета «Зміїне око» за місячним календарем. Сомалі 2013 рік 10 доларів 2 унції з обробкою під старовину .999. Це воістину приголомшлива і ексклюзивна срібна монета, що відрізняється тонким і складним дизайном з високим рельєфом. Випущена крихітним тиражем всього 999 штук по всьому світу, ця прекрасна срібна монета 0.999 вшановує шостий з усіх тварин китайського зодіаку, відомих своєю мудрістю і хитрістю. Будучи шостим знаком китайського зодіаку, змія завжди символізувала мудрість, доброту і вірність. В цьому році Змія дарує нам мудрість, що дозволяє знаходити знання і розширювати кругозір, а також свою внутрішню силу, щоб наповнювати нас рішучістю і наполегливістю. Як унікальне і неповторне доповнення до будь-якої колекції, монета стане прекрасним подарунком на пам'ять.
  12000 грн
   Зображення Срібна монета "Рік собаки - Лабрадор" 31.1 грам 2006 р.

  Срібна монета "Рік собаки - Лабрадор" 31.1 грам 2006 р.

  Срібні монети «Рік Собаки» номіналом 3000 риель випущені в 2006 році для Камбоджі Новозеландським Монетним Двором.
  3000 грн
   Зображення Срібна монета "Кохання в повітрі"

  Срібна монета "Кохання в повітрі"

  Монетний двір Польщі викарбував від імені африканської Республіки Камерун монету подарунок зі срібла з селективним фарбуванням під назвою «Love is in the Air». Виконана кристально чистим сріблом, символом чистоти, вірності, щирості і зосередженості, монета «Кохання в повітрі» стане ідеальним подарунком для вашої коханої або коханого. Подарувавши її своїй коханій людині на День Святого Валентина, іменини, річницю весілля або просто так, ви зможете відродити романтику у ваших відносинах!
  3200 грн
   Зображення Срібна монета "Бізнес леді - Успіх в Твоїх Руках" 31.1 грам 2021 р. Камерун

  Срібна монета "Бізнес леді - Успіх в Твоїх Руках" 31.1 грам 2021 р. Камерун

  Швидкісні авто, великі гроші, дорогі гаджети більше не вважаються виключно чоловічими атрибутами! Завдяки своїй волі і рішучості, жінки досягають поставлених перед собою життєвих і професійних цілей. У них є амбіції і вони роблять те, у що вірять. Завдяки сучасному дизайну і елегантному декору, ця монета стане чудовим подарунком успішної бізнес-леді.
  6000 грн
  Filters Close
  Мін: 1800 грн Макс: 22000 грн
  ₽1800 ₽22000