Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Американський орел 1/10 унції

  У США «Орел» має статус законного засобу платежу, що дає йому гарантію чистоти з боку держави.
  Доступність : 1 в наявності
  13325 грн
  i h

  Аверс:

  На аверсі в повний зріст зображена статуя свободи Огастусом Сен-Годена («Леді Свобода») з розгорнутими волоссям, що тримає в правій руці факел, а в лівій - оливкову гілку.

  Реверс:

  На реверсі зображений самець орла, який  сідає в гніздо, що тримає оливкову гілку. У гнізді сидить самка орла з щойно вилупилися пташенятами. Це зображення символізує американські сімейні цінності і традиції.

  Характеристики
  Номінал5
  Матеріалзолото
  Вага3.12 г
  Діаметр16,5 мм
  Рік випускуБудь-який
  Країна – виробник товаруСША
  Разом з цим також купують
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло Білий Лев Мортімера 62,2 грам, VIII / X The White Lion of Mortimer, Великобританія 2020

  Серія Звірі Королеви Срібло Білий Лев Мортімера 62,2 грам, VIII / X The White Lion of Mortimer, Великобританія 2020

  У восьмому випуску серії «Звір королеви» зображений Білий лев Мортімера, ознаменований 2 унциями срібла 9999 проби. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, в різні століття з'являлися на гербах монархії. На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви, виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівської родоводу.
  4510 грн