Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Американський Срібний Орел Liberty "Бруклінський міст" 31,1 грам, 2015 рік

  Бруклінський міст — один із найстаріших висячих мостів у США, його довжина становить 1825 метрів, він перетинає протоку Іст-Рівер і з'єднує Бруклін і Манхеттен у місті Нью-Йорку. На момент закінчення будівництва він був найбільшим висячим мостом у світі та першим мостом, у конструкції якого використовувалися сталеві троси. Міст побудований з вапняку, граніту та розендейлівського цементу. Початкова назва - міст Нью-Йорка і Брукліна. 1915 року за мостом офіційно було закріплено його поточну назву. Американський срібний орел 2015 року - це інвестиційна монета, яка містить одну унцію срібла проби 999. Ця серія монет почала випускатися в 1986 році і швидко стала однією з найпопулярніших серій монет у світі. На аверсі монети зображений малюнок «Liberty Walking» Адольфа А. Вайнман, який вперше став відомий завдяки півдолара, випущеним з 1916 по 1947 рік. На реверсі американського срібного орла зображений геральдичний орел, виконаний Джоном Мерканті.
  Доступність : 1 в наявності
  3690 грн
  i h

  Аверс:

  На аверсі зображена Статуя Свободи "Walking Liberty". На фоні зображений Бруклінський міст, а також надписи "Liberty" та "Brooklyn Bridge New York".

   

  Реверс:

  На реверсі зображений орел і 13 зірок над ним символізують 13 американських колоній. Також надписи "UNITED STATES OF AMERICA", проба, вага і номінал.

   

  Характеристики
  Номінал1
  ПоходженняПівнічна Америка
  СтанЧудова
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Діаметр40.6 мм
  Рік випуску2015
  Країна – виробник товаруСША