Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Американський Срібний Орел Liberty "Ніагарський водоспад" 31,1 грам, 2020 рік

  Ніагарський водоспад — комплекс водоспадів на річці Ніагара, що відокремлює американський штат Нью-Йорк від канадської провінції Онтаріо. Ніагарський водоспад утворився внаслідок відступу льодовиків в кінці Вісконсинського заледеніння, коли води з недавно сформованих Великих озер разом прорізали доріжку через Ніагарський Розлом в дорозі до Атлантичного океану. Води цього водоспаду славляться своїм забарвленням. Адже вода тут не блакитна, а зелена. Виявляється, це викликано величезним відсотком солей, а також складом тутешньої території, яка піддається ерозії. Земля має величезний відсоток вапняку і сланців, що і має великий вплив на забарвлення води. Окрім цього, науковці схильні вважати, що унаслідок цієї ерозії його висота зменшується на 1 фут на рік. З цього випливає, що через 50 тисяч років водоспад просто припинить існувати.
  Доступність : Немає в наявності
  3600 грн
  i h

  Аверс:

  На аверсі зображена Статуя Свободи "Walking Liberty". На фоні зображений Ніагарський водоспад, а також надписи "Liberty" та "Niagara falls".

   

  Реверс:

  На реверсі зображений орел і 13 зірок над ним символізують 13 американських колоній. Також надписи "UNITED STATES OF AMERICA", проба, вага і номінал.

   

  Характеристики
  Номінал1
  ПоходженняПівнічна Америка
  СтанЧудова
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Діаметр40.6 мм
  Рік випуску2020
  Країна – виробник товаруСША