Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Англія

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Срібна монета "Покоївка Меріан" 31.1 грам 2022

  Срібна монета "Покоївка Меріан" 31.1 грам 2022

  Королівський монетний двір продовжує свою популярну серію «Міфи та легенди», додавши до неї монету "Покоївка Меріан" вагою 31.1 г чистого срібла 999 проби. Ця інвестиційна монета має номінальну вартість 2 фунта стерлінгів, що дає їй статус законного платіжного засобу в Великобританії.
  2050 грн
   Зображення Срібна монета "Лук Геркулеса" 28,28 грам 2013

  Срібна монета "Лук Геркулеса" 28,28 грам 2013

  Нова серія легендарної зброї Британських Віргінських островів представлена трьома срібними з позолотою монетами, присвяченими Луку Геракла, Екскалібуру і Аскалону. Кожна монета доступна тиражем 3000 штук. Монета стане відмінним доповненням до колекції унікальних монет на тему історії.
  3280 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло "Сокіл Плантагенетів" 62.2 грам, VI/X The Falcon of the Plantagenets, Великобританія 2019

  Серія Звірі Королеви Срібло "Сокіл Плантагенетів" 62.2 грам, VI/X The Falcon of the Plantagenets, Великобританія 2019

  2019 Great Britain 2 oz Silver Queen's Beasts The Falcon Шоста срібна монета Звірів королеви 2019 року - 2 унції з Королівського монетного двору.
  5330 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло "Англійська лев" 62.2 грам, I / X The Lion of Englan, Великобританія 2016

  Серія Звірі Королеви Срібло "Англійська лев" 62.2 грам, I / X The Lion of Englan, Великобританія 2016

  Great Britain 2 oz Silver Queen's Beasts The Lion Перша монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, які в різні століття з'являлися на гербах монархії.
  8200 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло "Грифон Едварда III" 62.2 грам, II/ X The Griffin of Edward III, Великобританія 2017

  Серія Звірі Королеви Срібло "Грифон Едварда III" 62.2 грам, II/ X The Griffin of Edward III, Великобританія 2017

  Монета з Королівського монетного двору, в якому представлені геральдичні величні звірі, які стояли на сторожі коронації королеви Єлизавети II. Срібна монета королеви 2017 року - друга срібна монета з Королівського монетного двору.
  8610 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло "Єдиноріг Шотландії" 311 грам, IV/X The Unicorn of Scotland, Великобританія 2018

  Серія Звірі Королеви Срібло "Єдиноріг Шотландії" 311 грам, IV/X The Unicorn of Scotland, Великобританія 2018

  IV/X The Unicorn of Scotland Четверта монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, які в різні століття з'являлися на гербах монархії.
  20500 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло "Єльський університет в Бофорті" 62.2 грам, VII / X The Yale of Beaufort, Великобританія 2019

  Серія Звірі Королеви Срібло "Єльський університет в Бофорті" 62.2 грам, VII / X The Yale of Beaufort, Великобританія 2019

  VII / X The Yale of Beaufort сьома монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, які в різні століття з'являлися на гербах монархії.
  4510 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло Білий Лев Мортімера 311 грам, VIII / X The White Lion of Mortimer, Великобританія 2021

  Серія Звірі Королеви Срібло Білий Лев Мортімера 311 грам, VIII / X The White Lion of Mortimer, Великобританія 2021

  У восьмому випуску серії «Звірі королеви» зображений Білий лев Мортімера, ознаменований 10 унціями срібла 9999 проби. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, що в різні століття з'являлися на гербах монархії. На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви були виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівського родоводу.
  20500 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло Білий Лев Мортімера 62,2 грам, VIII / X The White Lion of Mortimer, Великобританія 2020

  Серія Звірі Королеви Срібло Білий Лев Мортімера 62,2 грам, VIII / X The White Lion of Mortimer, Великобританія 2020

  У восьмому випуску серії «Звір королеви» зображений Білий лев Мортімера, ознаменований 2 унциями срібла 9999 проби. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, в різні століття з'являлися на гербах монархії. На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви, виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівської родоводу.
  4510 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви срібло Чорний Бик Кларенса 62,2 грам, V / X The Black Bull of Clarence, Великобританія 2018

  Серія Звірі Королеви срібло Чорний Бик Кларенса 62,2 грам, V / X The Black Bull of Clarence, Великобританія 2018

  Великобританія 2 унції 2018 Great Britain 2 oz Silver Queen's Beasts The Bull. П'ята монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Коли Її Величність Королева була коронована в 1953 році, вхід в Вестмінстерське абатство охороняли десять фантастичних істот. Звірі Королеви були статуями висотою в 2 метра, які символізували спадщину і історію королеви Єлизавети II, успадкованої в той день. Ці королівські захисники були втілені в колекцію, названу в їх честь, яка почалася в цьому році. Королева стала найдовшим діючим монархом в світі.
  6150 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло, Червоний дракон Уельсу 311 грам, III/X The Red Dragon of Wales, Великобританія 2018

  Серія Звірі Королеви Срібло, Червоний дракон Уельсу 311 грам, III/X The Red Dragon of Wales, Великобританія 2018

  2018 Great Britain 10 oz Silver Queen's Beasts The Dragon Третя монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, в різні століття з'являлися на гербах монархії.
  28700 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло, Червоний дракон Уельсу 62.2 грам, III/X The Red Dragon of Wales, Великобританія 2017

  Серія Звірі Королеви Срібло, Червоний дракон Уельсу 62.2 грам, III/X The Red Dragon of Wales, Великобританія 2017

  2017 Great Britain 2 oz Silver Queen's Beasts The Dragon монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, в різні століття з'являлися на гербах монархії. На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви, виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівської родоводу.
  9430 грн
   Зображення Рік Собаки (Gold Black Empire Edition)

  Рік Собаки (Gold Black Empire Edition)

  Ексклюзивне "Gold Black Empire Edition" видання монети було випущено обмеженим тиражем - усього 500 шт. Собака - це один з 12-ти тварин, які фігурують в китайському календарі.
  4100 грн
   Зображення Срібна монета «Уна і Лев», Una & Lion 31,1 грам, 2019

  Срібна монета «Уна і Лев», Una & Lion 31,1 грам, 2019

  У 1839 році була випущена одна з найкрасивіших англійських монет в історії. Це була Una & The Lion Proof, випущена обмеженим тиражем всього в 400 екземплярів. На ній зображена молода королева Вікторія в ролі Уни (Істини), головного героя Фейської королеви Едмунда Спенсера, поруч з левом, який, як вважається, представляє Великобританію. На честь нашої героїні Уни, культового символу краси і честі, і її величного захисника - лева, монета 2021 Una & the Lion Silver Proof в 1 унцію прикрашена новим красивим дизайном, створеним гравером глини Девісом. Потужний і вражаючий дизайн 2021 року підкреслює красу Уни і грубу силу лева.
  2460 грн
   Зображення Срібна монета "Елтон Джон" 2021 Великобританія 31,1 with Swarovski inserts

  Срібна монета "Елтон Джон" 2021 Великобританія 31,1 with Swarovski inserts

  Королівський монетний двір Великобританії вирішив відзначити більш ніж півсторіччя творчість британського музиканта Елтона Джона випуском срібної монети. Дизайн монети був створений Бредлі Морганом Джонсоном. Вибираючи з величезної кількості відомих образів, Бредлі вирішив зобразити виконавця в його знаменитих нотних окулярах і солом'яному капелюсі.
  4100 грн
   Зображення Срібна монета "Букінгемський палац" 31,1 грам, 2019 рік (Gold Black Empire Edition)

  Срібна монета "Букінгемський палац" 31,1 грам, 2019 рік (Gold Black Empire Edition)

  Букінгемський палац є одним із символів Великобританії. Він не тільки уособлює Королівську династію, а й є символом єднання народу в складні часи. Палац був куплений Генріхом III в 1761 році в якості подарунка для його дружини, Королеви Шарлотти. Нинішній вигляд Букінгемського палацу був досягнутий завдяки 200-річним старанням кращих архітекторів світу. У 1914 році перед початком Першої Світової війни оновлення палацу було повністю завершено. На сьогодні резиденція королівської сім'ї знову потребує реконструкції, бюджет якої може досягати 150 мільйонів фунтів стерлінгів.
  4613 грн
   Зображення Срібна монета "Німеччина" 31.1 грам 2020 р. Аллегорія

  Срібна монета "Німеччина" 31.1 грам 2020 р. Аллегорія

  Срібна монета Німеччини номіналом 5 марок 1 унція 2020 - це друга офіційна срібна монета, випущена Монетним двором Німеччини, обмеженим тиражем 25000 штук.
  2768 грн
   Зображення Срібна монета The Queen's Beasts 2021 Звірі королеви 2021 62,2 грам

  Срібна монета The Queen's Beasts 2021 Звірі королеви 2021 62,2 грам

  Завершення серії Queen's Beasts від Королівського монетного двору ознаменовано випуском цієї спеціальної колекційної монети, в якій представлені всі десять тварин з колекції Queen's Beast.
  6150 грн
   Зображення Срібна монета "Біг Бен - Merry Christmas" 31,1 грам, 2017 рік

  Срібна монета "Біг Бен - Merry Christmas" 31,1 грам, 2017 рік

  Ця унікальна колекційна монета втілює атмосферу святкового Лондона. На аверсі монети зображено одну з найвідоміших архітектурних пам'яток світу — Біг-Бен. Вежа прикрашена святковими гірляндами, що підкреслюють дух Різдва. Поруч із Біг-Беном зображена велична ялинка, сяюча різнокольоровими вогнями та святковими прикрасами. У нижній частині монети розміщено надпис "MERRY CHRISTMAS", що додає чарівності та робить її ідеальним подарунком на свята. Ця монета стане чудовим доповненням до вашої колекції або ж оригінальним подарунком для близьких, який збереже пам'ять про святковий настрій та радість Різдва.
  2870 грн
   Зображення Срібна монета "Біг Бен" 31,1 грам, 2017 рік (Gold Black Empire Edition)

  Срібна монета "Біг Бен" 31,1 грам, 2017 рік (Gold Black Empire Edition)

  Біг-Бен — популярна туристична назва годинникової вежі Вестмінстерського палацу. Офіційна назва вежі з 2012 року — Вежа Елізабет.
  4613 грн
   Зображення Срібна монета "Британія та Свобода" 31,1 грам, 2024 рік

  Срібна монета "Британія та Свобода" 31,1 грам, 2024 рік

  Британський монетний двір у співпраці з Монетним двором США сформували новаторське партнерство, в рамках якого Гордон Саммерс і Джозеф Менна, головні гравери кожного з цих монетних дворів, вперше разом працювали над дизайном монет. Майстерно створений дизайн поєднує національні символи Британію та Свободу, фізичне втілення «особливих відносин» (фраза, придумана сером Уїнстоном Черчіллем у 1946 році) між Сполученим Королівством та Сполученими Штатами. Британія та Свобода однаково виділяються в цьому майстерно створеному дизайні, що відображає майстерність та досвід кожного головного гравера. Фігури також уособлюють силу духу та свободу — чесноти, що лежать в основі національної ідентичності як Великобританії, так і США
  3075 грн
   Зображення Акція!!! Набір срібних монет "The Queen's Beasts" Звірі Королеви

  Акція!!! Набір срібних монет "The Queen's Beasts" Звірі Королеви

  Продається унікальний набір срібних монет із серії "The Queen's Beasts". В набір входять три монети. Ці монети є частиною популярної серії, яка присвячена десяти міфічним звірам, що символізують історію та спадщину королівської родини Великобританії. Кожна монета виготовлена зі срібла найвищої проби і вражає своїм витонченим дизайном та деталізацією.
  18000 грн
  Filters Close
  Мін: 2050 грн Макс: 28700 грн
  ₽2050 ₽28700