Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Англія, Великобританія, 2 фунта 2019, 75 років від дня висадки десанта союзників у Нормандії. Конверт Первого Дня

  Королевський монетний двір Великобританія відзначає 75 годівщину дня висадки десанта союзників у Нормандії. Вторжение союзников во Франции началось 6 июня 1944 года (День Д) вишло 156 000 солдатів на побережжі Нормандії і проводило в два основних етапи. Перший етап представив собі повітряно-десантну операцію по десантірованию 24 тис. британських, американських, канадських та французьких парашютистів після напівночі. Вторий етап стан від морської десантної операції, який розпочався в 6:30 утра, і пройшов дезінформаційні операції під кодовими назвами «Глімер» і «Таксабл», який був вкладений німцями в заблудження відносно сучасного введення в дію. Висадка морської піхоти проводилася на учасниках побережжя шириної 80 км між устьем рекі Орн та коммунальною Овізією, яка була розділена на 5 основних секторів: «Юта», «Омаха», «Голд», «Джуно» та «Сорд». Тираж 10 000 шт
  Доступність : 1 в наявності
  1500 грн
  i h

  На лицевій стороні монети знаходиться портрет Елізаветів II, ідейний дизайнер - «JC». По кругу розміщена легенда: «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D» та номінальна вартість - «2 POUNDS».

  На реверсі показана берегова лінія Нормандії з п'ятью пляжами, де проводилася висадка десанта. До кожного пляжу приходить вказівна стрілка з назвами місць висадки: «UTAN», «OMAHA», «GOLD», «JUNO», «SWORD». У верхній частині відчекано названі монети - «D - ДЕНЬ: 75-й річний ювілей». Внизу вказаний рік емісії - «2019», справа Ідейний дизайнер - «ST».

  Сплав медно-никелевый
  Вес 12 г
  Діаметр 28.40 мм
  Uncirculated

  Характеристики
  Рік випуску2019
  Типпамятна
  Матеріалмідно-нікелевий сплав
  КраїнаВеликобритания
  Номінал2