Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Англія, Великобританія 2 фунта 2021. 250 років від дня народження сера Вальтера Скотта. буклет

  Королівський монетний двір Великобританії випустив пам'ятну монету, присвячену 250-річчю від дня народження сера Вальтера Скотта (1771-1832). Сьогодні Скотту приписують створення сучасного історичного роману, який надихнув покоління письменників і глядачів, а його внесок у відродження Хайленда повернув Шотландію на карту. Хоча, можливо, Скотт не так безпосередньо асоціюється з Шотландією, як його попередник Роберт Бернс, він був увічнений в пам'ятках навіть в Глазго і Нью-Йорку, і до сих пір з'являється на лицьовій стороні шотландських банкнот.
  Доступність : 1 в наявності
  1200 грн
  i h

  На лицьовій стороні монети знаходиться новий портрет (п'яте зображення) Єлизавети II, ініціали дизайнера - «JC». По колу розташована легенда: «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D», «2 POUNDS».

  Зворотний бік спроектована художником Stephen Raw, який включив зображення бюста сера Уолтера разом зі стилізованим написом - «SIR WALTER SCOTT». Додатковий текст говорить: NOVELIST HISTORIAN POET. Над основним малюнком розташована пам'ятний напис - 250TH ANNIVERSARY OF HIS BIRTH. Завершують дизайн ініціали автора проекту - «SR» (Stephen Raw).

  Характеристики
  Рік випуску2021
  Типюбілейна
  Типпамятна
  Номінал2
  КраїнаВеликобритания