Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Англія, Великобританія 5 фунтів 2020. «Queen» - британська рок-група

  Королівський монетний двір Великобританії випустив перший випуск пам'ятних монет - «Queen», присвячених британської рок-групи, яка домоглася найширшої популярності в середині 1970-х років, і однією з найбільш успішних груп в історії рок-музики. Засоби масової інформації називають групу «культової» і пишуть, що вона і до цього дня має сотні мільйонів шанувальників. Монета випущена в новій нумізматичної серії «Легенди музики» (Music legends). Британський Королівський монетний двір представив кілька видів монет з однаковим дизайном, але відрізняються характеристиками.
  Доступність : 1 в наявності
  1200 грн
  i h

  На аверсі розташований портрет Єлизавети II роботи Джоді Кларка (Jody Clark) «JC». По колу викарбувано легенда: «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D», рік емісії - «2020» і номінальна вартість, відповідна монеті

  На реверсі в центрі крупним планом викарбовано назву британської рок-групи - «QUEEN». Так як монета присвячена пам'яті всіх чотирьох членів групи «Queen», то в знак визнання їхнього внеску в успіх групи, на реверсі показані зображення музичних інструментів кожного учасника: рояль "Bechstein ™" на якому грав Фредді Меркьюрі Богемська Рапсодію ( «Bohemian Rhapsody») і його мікрофон. Гітара Брайана Мей "Red Special" на якій він досі грає, сконструйована самим гітаристом і його батьком Гарольдом на початку 1960-х років, коли Брайан був ще підлітком. Так само зображена бас-гітара "Fender Precision Bass ™" Джона Дикона, і барабан Роджера Тейлора фірми "Ludwig ™", прикрашений логотипом Queen, який з'явився в перші дні групи. У лівій, нижній частині розташовані ініціали дизайнера реверсу - «CF» (Chris Facey)

  Мідно-нікелеві монети, номінальною вартістю 5 фунтів Королівський монетний двір Великобританії, випустив цю монету в різних упаковках, які відображають альбомні обкладинки деяких концертів групи.

  Характеристики
  Рік випуску2020
  Типюбілейна
  Типпамятна
  Номінал5
  Матеріалмідно-нікелевий сплав
  КраїнаВеликобритания