Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Англія, Великобританія 5 фунтів 2021. Королівські Звірі. Серія Звері Королеви

  Спеціально для коронації Її Величності Королеви Єлизавети II, пройшла 2 червня 1953 року в Вестмінстерському Абатстві, скульптор Джеймс Вудворт створив 10 статуй заввишки 1,8 метра. Всі вони зображували Звірів Королеви - Льва Англії, Єдинорога Шотландії, Чорного Бика з Кларенса, Сокола будинку Плантагенетів, Йейл будинку Бофорта, Білого Льва Мортимеров, Білу Кінь Ганноверов, Грифона Едуарда III, Дракона Уельсу і Білу Борзов Річмонда. Скульптури уособлювали прихильників Англійської Королеви, Великі будинки Англії.«Звірі Королеви» Вудворта вдихнули нове життя в цих могутніх істот, що представляють британську монархію
  Доступність : 1 в наявності
  1200 грн
  i h
  Це останній випуск серії, яка користується величезним успіхом у колекціонерів і нумізматів. Вона присвячена 10 кам'яним статуям, які були встановлені на шляху до Вестмінстерського абатства під час коронації в 1953 році королеви Єлизавети II.
   
  «Звірі Королеви» - серія з 10 монет, випущених Королівським монетним двором Великобританії. Розробники колекції надихалися не тільки роботами Вудворта, а й англійськими міфами, легендами, а також Королівської геральдикою - описом та історією гербів місцевих будинків.
   
  Монети номіналом 5 фунтів стерлінгів володіють наступними характеристиками:
  метал - мідно-нікелевий сплав; якість карбування - Brilliant uncirculated; вага - 28.2 грама; діаметр - 38.6 міліметра.
   
  Всі монети серії упаковані в барвисті тематичні буклети. На них представлена ​​інформація не тільки про саму серії, але і про кожну окрему Звірі Королеви, якому присвячено той чи інший випуск.
  Характеристики
  Рік випуску2021
  Типюбілейна
  Типпамятна
  Номінал5
  Матеріалмідно-нікелевий сплав
  КраїнаВеликобритания