Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Англія, Великобританія 5 фунтів 2021. Королівський Альберт-хол. Буклет

  Королівський монетний двір Великобританії випустив пам'ятні монети - «Королівський Альберт-хол», які присвячені концертному залу на північній околиці Південного Кенсінгтона в Лондоні. Одне з найцінніших і унікальних будівель Сполученого Королівства, воно знаходиться в довірчому управлінні нації і управляється зареєстрованою благодійною організацією (яка не отримує державного фінансування).
  Доступність : 1 в наявності
  1333 грн
  i h

  З моменту відкриття залу королевою Вікторією в 1871 році на його сцені виступили провідні світові артисти багатьох виконавських жанрів. Це місце проведення Променадних концертів, які проводяться тут щоліта з 1941 року. Щорічно в головному залі проводиться понад 390 шоу, в тому числі класичні, рок- і поп-концерти, балет, опера, кінопокази з живою оркестровою музикою. Супровід, спорт, церемонії нагородження, шкільні та громадські заходи, благодійні вистави і банкети. Ще 400 заходів проводяться щороку в неактуальних приміщеннях.

  Спочатку передбачалося, що зал буде названий Центральним залом мистецтв і наук, але після закладки першого каменя в фундамент будівлі в 1867 році в пам'ять про її чоловіка принца королеві Вікторії назва була змінена на Королівський зал мистецтв і наук Альберта, який помер шістьма роками раніше

  Номінальна вартість 5 фунтів, метал - мідно-нікель, вага - 28.28 гр, діаметр - 38.6 мм.

  Характеристики
  Рік випуску2021
  Типюбілейна
  Типпамятна
  Номінал5
  Матеріалмідно-нікелевий сплав
  КраїнаВеликобритания