Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Англія, Великобританія 50 пенсів 2019. Кролик Пітер

  У зв'язку з величезною популярністю у британських покупців монет, присвячених Кролику Пітеру, серія яких стартувала в 2016 році, з приводу 150-річного ювілею від дня народження дитячої письменниці Беатрікс Поттер, Королівський монетний двір Великобританії продовжив випуск пам'ятних монет монет із зображенням цього забавного персонажа. Це четвертий випуск, починаючи з 2016 року, якщо кому цікаво, то ось так він виглядав в 2017 році, а так в 2018 році. Нагадаю, що реальним Кроликом Пітером був бельгійський кролик на ім'я Пітер Пайпер, якого Поттер, як вона пізніше писала, "купила в дуже ніжному віці в Аксбрідж-роуд, Шепердс Буш, за непомірну суму 4 шилінги 6 пенні". Він повинен був виправдати солідні інвестиції. Цей лагідний компаньйон позичив своє ім'я одного з найулюбленіших в світі вигаданих персонажів і заробив для Беатрікс Поттер міжнародне визнання за серію «маленьких книг», яка носить його ім'я. «Казка про Пітера Кролика» - одна з найулюбленіших у світі дитячих книжок, створена автором та ілюстратором Беатрікс Поттер в 1902 році. Цю книгу продали тиражем більше 45 млн екземплярів по всьому світу. Щорічно продається близько 2 000 000 книг Поттер в більш ніж 110 країнах
  Доступність : 1 в наявності
  500 грн
  i h

  На лицьовій стороні монети знаходиться новий портрет (п'яте зображення) Єлизавети II, ініціали дизайнера - «JC». По колу розташована легенда: «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D • 50 PENCE • 2019».

  На реверсі зображений культовий Кролик Пітер з книги Беатрікс Поттер, маленький злодюжка, постійно тягає морквини з саду Містера МакГрегора. По колу напис - «PETER RABBIT»

  Характеристики
  Рік випуску2019
  Типюбілейна
  Типпамятна
  Номінал50
  Матеріалмідно-нікелевий сплав
  КраїнаВеликобритания