Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Англія, Великобританія, 50 пенсів 2019, Сказка Груффало. Конверт Первого Дня

  Королевський монетний двір випустив нові "сказочні" монети, збільшуючи їх тираж. У цьому році пам’ятні монети посвячують сказке «Груффало», яке розказує про волшебних пригодницьких мишонків, які відправилися в лісі за орехами. По пути мишонку зустрічаються три хіщника, бажають їх полакоміти. Я, щоб спастись, мишонок придумує чудовище. Но позже виясняється, що виходить індустріальне чудово більше того реально. «Гру́ффало» - англійська дитяча книга письменницькі книги Джулії Дональдсон з ілюстраціями Акселя Шеффлера. Вишла в 1999 році, вперші представники нового персонажа - мохнатого і клікастого жителя леса за іменем Груффало (на англійській мові промовляє як «Графало»). Текстові книги представляють собою стихотворение з рифмуючими двосторонніми. Книга отримала величезну популярність у Великобританії і була переведена на кілька десятків язиків. Ера тиражі склала кілька мільйонів екземплярів, книга стала одна з самих продавців в історії. У 2009 році за книгою був снятий анімаційний фільм. Існує також аудіоверсія та кілька театральних постановок по книжці. Тираж 10 000 шт
  Доступність : 1 в наявності
  1500 грн
  i h

  На лицевій стороні монети розміщений новий портрет (пятое зображення) Елизаветы II, ідейний дизайнер - «JC». По кругу розміщена легенда: «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D • 50 PENCE • 2019».

  На реверсі зображений мохнатий і клікастий житель ліси за іменами Груффало із сказки Джулі Дональдсон. На серебряній моні присутній селективне окрашивание. Надпись - «THE GRUFFALO».

  Сплав медно-никелевый
  Вес 8 г
  Діаметр 27,3 мм

  Uncirculated

  Характеристики
  Рік випуску2019
  Типпамятна
  Матеріалмідно-нікелевий сплав
  КраїнаВеликобритания
  Номінал50