Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  "Архістратиг Михаїл" Україна 1 Гривня Хмари Позолочена срібна монета

  Архангел Михаїл відзначається в багатьох країнах як один з головних святих. Його образ вважається найвищим в християнській релігії, а також серед послідовників іудаїзму та ісламу. Михаїл стоїть на чолі Святого Воїнства, що складається з ангелів та архангелів, тому йому даровано звання архістратига. Молитва, звернена до Святого Михаїла, дає захист і заступництво архангела, керуючого дев'ятьма чинами ангелів. Архангела Михаїла вважають заступником військових, поліцейських, моряків, бакалійників, парашутистів, хворих, а також метеорологів, радіологів, гравірувальників й різьбярів, фехтувальників, шліфувальників і золотарів.
  Доступність : Немає в наявності
  2550 грн
  i h

  На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України та напис півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, у центрі в восьмикутної картуші на щиті зображена емблема Національного банку України - алегоричні фігури грифонів, між якими - гривня - грошово-вагова одиниця Стародавньої Русі. Ця емблема символізує охорону і примноження золотого запасу держави. Крім того, на аверсі розміщено номінал монети, рік карбування та позначення металу, його проби та маси в чистоті.


  На реверсі монети зображено Архістратига Михаїла - архангела, який є одним з найбільш шанованих біблійних персонажів, переможцем зла, покровителем воїнів, які борються за справедливість; по колу розміщено напис ... ЗА НАС І душі праведних, і СИЛА АРХІСТРАТИГА МИХАЙЛА (рядки з поеми Т. Г. Шевченка `Гайдамаки`).

   

   

   

  Характеристики
  Матеріал срібло
  Вага 31.103 г
  Тип инвестиционная
  Обробка гладка
  Тематика інвестиційні монети