Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Австралія 1 долар 2021, Герої неба до 100-річчя Королівських ВПС Австралії (4 монети)

  У 2021 році Королевські ВПС Австралії відзначать сторіччя служби. Королівський австралійський монетний двір святкує це історична подія випуском пам'ятних монет - «Герої неба» ( «Heroes of the Sky») Сер Річард Вільямс вважається одним з батьків-засновників RAAF. Він народився в 1890 році в шахті Муонта, Південна Австралія. Вільямс був першим військовим офіцером, який отримав кваліфікацію пілота в Австралії, і служив під час Першої світової війни з 1914 по 18 рік. Він також був першим маршалом авіації RAAF і піднявся до керівних посад у військовій і цивільній авіації.
  Доступність : Немає в наявності
  2667 грн
  i h

  Робін Клей-Вільямс була однією з перших жінок, які отримали крила в RAAF, коли проходила навчання пілотів в 1987 році. Була льотним інструктором і льотчиком-випробувачем. В якості льотчика-випробувача вона керувала 20 різними літаками і провела п'ять років у випробуваннях C-130J Super Hercules в Атланті, США.

  Номінальна вартість монет - 1 австралійський долар, виготовлені з алюмінієвої бронзи, вага - 9 гр, діаметр - 25 мм

  Аверс для всіх чотирьох монет однаковий: викарбувано портрет Її Величності королеви Великобританії Єлизавети II роботи Джоді Кларка (Jodie Clarke). Легенда по колу: «ELIZABETH II», «AUSTRALIA 2020», номінальна вартість: «1 DOLLAR».

  Реверси, то ж практично мають однаковий дизайн, вся відмінність в знаку монетного двору: «C» (Канберра), «S» (Сідней), «M» (Мельбурн) і «B» (Брісбен).

  Характеристики
  КраїнаАвстралия
  Номінал1 $
  Рік випуску2021
  Матеріалмідно-нікелевий сплав
  Типюбілейна
  Типпамятна
  КраїнаАвстралия