Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Австралия и Океания

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Австралія 1 долар 2021, Герої неба до 100-річчя Королівських ВПС Австралії (4 монети)

  Австралія 1 долар 2021, Герої неба до 100-річчя Королівських ВПС Австралії (4 монети)

  У 2021 році Королевські ВПС Австралії відзначать сторіччя служби. Королівський австралійський монетний двір святкує це історична подія випуском пам'ятних монет - «Герої неба» ( «Heroes of the Sky») Сер Річард Вільямс вважається одним з батьків-засновників RAAF. Він народився в 1890 році в шахті Муонта, Південна Австралія. Вільямс був першим військовим офіцером, який отримав кваліфікацію пілота в Австралії, і служив під час Першої світової війни з 1914 по 18 рік. Він також був першим маршалом авіації RAAF і піднявся до керівних посад у військовій і цивільній авіації.
  2000 грн
   Зображення Австралія 1 долар, Щасливого Різдва! Різдвяні Дзвіночки

  Австралія 1 долар, Щасливого Різдва! Різдвяні Дзвіночки

  Різдво - це час святкування в колі сім'ї та друзів, смачної їжі, дарувати і отримувати подарунки і насолоджуватися заслуженим відпочинком. Ця святкова монета стане прекрасним подарунком або предметом колекціонування.
  800 грн
   Зображення Австралія 1 долар, Щасливого Різдва! Різдвяні Свічки

  Австралія 1 долар, Щасливого Різдва! Різдвяні Свічки

  Різдво - це час святкування в колі сім'ї та друзів, смачної їжі, дарувати і отримувати подарунки і насолоджуватися заслуженим відпочинком. Ця святкова монета стане прекрасним подарунком або предметом колекціонування.
  800 грн
   Зображення Австралія 1 долар, Щасливого Різдва! Різдвяна ялинка

  Австралія 1 долар, Щасливого Різдва! Різдвяна ялинка

  Різдво - це час святкування в колі сім'ї та друзів, смачної їжі, дарувати і отримувати подарунки і насолоджуватися заслуженим відпочинком. Ця святкова монета стане прекрасним подарунком або предметом колекціонування.
  800 грн
   Зображення Австралія 2 долари 2021, Зубна фея. У блістері

  Австралія 2 долари 2021, Зубна фея. У блістері

  Казковий персонаж - Зубна фея, згідно з легендою, дає дитині подарунок, або невелику суму грошей, замість випав в дитини молочного зуба. Казку про зубну фею і мишеня Пересі придумав іспанський письменник Луїс Колома для 8-річного іспанського короля Альфонсо XIII, який втратив перший молочний зуб. З тих пір Зубна фея є дуже популярним персонажем серед багатьох дітей, які залишають під подушкою випали у них молочні зуби.
  1100 грн
   Зображення Австралія 20 центів 2020 року, Легендарна рок-група AC DC: Альбом "Back in Black"

  Австралія 20 центів 2020 року, Легендарна рок-група AC DC: Альбом "Back in Black"

  Королівський австралійський монетний двір випустив серію пам'ятних монет, 2020 - 2021 роках, присвячену знаменним ювілеям шести випусків альбомів легендарної рок-групи «AC⚡DC». Back in Black - студійний альбом австралійської рок-групи AC / DC, випущений в 1980 році, відзначає своє 40-річчя. Шостий міжнародний і сьомий випущений в Австралії альбом групи. Є першим релізом групи без вокаліста Бона Скотта, який загинув 19 лютого 1980. Другий альбом, спродюсований Маттом Лангом; записувався на студіях Compass Point Studios (Нассау, Багамські острови) і Electric Lady Studios (Нью-Йорк, США).
  800 грн
   Зображення Австралія 20 центів 2020 року, Легендарна рок-група AC DC: Альбом "Ballbreaker"

  Австралія 20 центів 2020 року, Легендарна рок-група AC DC: Альбом "Ballbreaker"

  Королівський австралійський монетний двір випустив серію пам'ятних монет, 2020 - 2021 роках, присвячену знаменним ювілеям шести випусків альбомів легендарної рок-групи «AC⚡DC». Ballbreaker (з англ. «Садистка») - тринадцятий австралійський і дванадцятий міжнародний студійний альбом австралійської хард-рок групи AC / DC, випущений 26 вересня 1995 року. Альбом Ballbreaker був перевиданий в 2005 році, як частина серії AC / DC remasters. В даний час альбом сертифікований RIAA в США як двічі платиновий і число проданих його копій в США перевищило 2 мільйони.
  800 грн
   Зображення Австралія 20 центів 2020 року, Легендарна рок-група AC DC: Альбом "High Voltage"

  Австралія 20 центів 2020 року, Легендарна рок-група AC DC: Альбом "High Voltage"

  Королівський австралійський монетний двір випустив серію пам'ятних монет, 2020 - 2021 роках, присвячену знаменним ювілеям шести випусків альбомів легендарної рок-групи «AC⚡DC». High Voltage (в перекладі з англ. «Висока напруга») - дебютний міжнародний студійний альбом австралійської хард-рок-групи AC / DC. Первісне видання, випущене Atlantic Records, виявилося популярним, і тільки в Сполучених Штатах продажу альбому склали 3 млн копій. Записаний в 1974-1975 роках на Albert Studio, Сідней, Австралія. Дата випуску - 14 травня 1976 року.
  800 грн
   Зображення Австралія 20 центів 2020 року, Легендарна рок-група AC DC: Альбом "T.N.T"

  Австралія 20 центів 2020 року, Легендарна рок-група AC DC: Альбом "T.N.T"

  Королівський австралійський монетний двір випустив серію пам'ятних монет, 2020 - 2021 роках, присвячену знаменним ювілеям шести випусків альбомів легендарної рок-групи «AC⚡DC». T.N.T. - другий студійний альбом австралійської хард-рок-групи AC / DC за участю Бона Скотта, випущений в 1975 році в Австралії на лейблі Albert Productions.
  800 грн
   Зображення Австралія 20 центів 2021 "Сліди Мунго"

  Австралія 20 центів 2021 "Сліди Мунго"

  Королівський австралійський монетний двір випустив монету, присвячену озерам Уїландра у Національному Парку Манго (Mungo National Park). З прес релізу: "Проходячи через двадцять тисячоліть, знайдені сліди приходять до нас як символ довголіття наших Перших Людей на цій древній землі. Сліди, що збереглися в 2003 році на озерах Вілландра в національному парку Манго, дають уявлення про те, як ми жили в останній льодовиковий період.
  800 грн
  Filters Close
  Мін: 399 грн Макс: 18500 грн
  ₽399 ₽18500