Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Біметал

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Області України повний набір 27 ювілейних монет України в сувенірному альбомі НБУ

  Області України повний набір 27 ювілейних монет України в сувенірному альбомі НБУ

  Повний набір із 27 біметалічних ювілейних монет "Області України", номіналом 5 грн., У сувенірному альбомі НБУ. Всі монети у відмінному стані.
  41240 грн
   Зображення Області України повний набір 27 ювілейних монет України, біметал

  Області України повний набір 27 ювілейних монет України, біметал

  Повний набір із 27 біметалічних ювілейних монет "Області України", номіналом 5 грн., У сувенірному альбомі. Всі монети у відмінному стані.
  41240 грн
   Зображення Колекція бі-металічних монет України

  Колекція бі-металічних монет України

  Ювілейні монети України (біметал) - неймовірно цікава група грошових знаків. Всі вироби виконані з двох металів, про що красномовно каже приставка «бі». Йдеться в даному випадку про золото та срібло. Монети цієї серії були випущені не тільки для колекційних цілей, але й щоб привернути увагу громадськості до проблем екології, історичних пам'яток та національної культури. Тому їх покупка буде цікавою не тільки нумізматам і цінителям прекрасного, але й людям, які шукають вигідний спосіб вкладення коштів. Національний Банк України почав карбувати монети з біметалу у 2000 р. Найцікавішими є 20-гривневі номінали, що мають шість різних тематик. Це: 1. "Палеоліт". 2. "Трипілля". 3. "Ольвія". 4. "Київська Русь". 5. "Скіфія". 6. "Чиста вода джерело життя".
  125000 грн