Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Біметал (недорог)

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення 75 років Миколаївській області 5 гривень 2012 р. нейзильбер

  75 років Миколаївській області 5 гривень 2012 р. нейзильбер

  10274
  Монета присвячена краю кораблів, машинобудівників та хліборобів, розташованому в степовій зоні на півдні України - в басейні нижньої течії Південного Бугу. Основа економічного потенціалу Миколаївщини - енергетика і суднобудування, агропромисловість.
  8200 грн
   Зображення 75 років Тернопільській області 5 гривень 2014 р. нейзильбер

  75 років Тернопільській області 5 гривень 2014 р. нейзильбер

  10323
  Присвячена краю з унікальними і неповторними пейзажами, гірськими рельєфами, річками, водоспадами, печерами. Перлинами заповідного фонду краю є національний природний парк `Кременецькі гори` та заповідник `Медобори`. Тернопільська область займає західну частину Подільської височини і розташована на перехресті важливих транспортних шляхів зі Східної Європи до Центральної і Західної Європи, що сприяє розвитку підприємницької діяльності. Економіка області має аграрно-промислове спрямування, серед корисних копалин провідне місце належить природним будівельним матеріалам.
  1230 грн
   Зображення 75 років Чернівецькій області 5 гривень 2015 р. нейзильбер

  75 років Чернівецькій області 5 гривень 2015 р. нейзильбер

  10338
  Серія: Області України Присвячена краю, у якому поєднані історичні долі Північної Буковини та частини Бесарабії, розташованому на південному заході України в передгір`ї Карпат за течією річок Дністер і Прут. Цей регіон багатий рекреаційними ресурсами, у ньому є економічний потенціал для розвитку міжрегіональної та міжнародної співпраці. Цей мальовничий куточок української землі є благодатним краєм багатопрофільного туризму, масового пізнавально-оздоровчого відпочинку: тут багато об`єктів заповідного фонду, численні пам`ятки історії та культури, джерела мінеральних вод.
  533 грн
   Зображення Пам'ятна монета "10-річчя Збройних Сил України"

  Пам'ятна монета "10-річчя Збройних Сил України"

  10071
  Присвячена 10-річчю Збройних Сил України.
  4428 грн
   Зображення Пам'ятна монета " 150 років Центральному державному історичному архіву України"

  Пам'ятна монета " 150 років Центральному державному історичному архіву України"

  10094
  Присвячена одному з найдавніших архівосховищ держави - Центральному державному історичному архіву України, який було засновано в 1852 році за ініціативою Тимчасової комісії для розгляду давніх актів при київському, подільському та волинському генерал-губернаторові та який розпочав свою діяльність в 1853 році. Сьогодні зібрання архіву налічує близько 1,5 млн. одиниць зберігання унікальних документів з історії України ХІІІ - початку ХХ століть, серед яких є пергаментні грамоти ХІІІ - ХV ст., універсали українських гетьманів, Колекція інкунабул та стародруків, Архів Коша Нової Запорізької Січі, Генеральний опис Лівобережної України,документи установ Гетьманщини, монастирських і церковних фондів, особові фонди.
  820 грн
   Зображення Пам'ятна монета "50 років входження Криму до складу України"

  Пам'ятна монета "50 років входження Криму до складу України"

  10106
  Присвячена 50-річчю входження Криму до складу України. У лютому 1954 року Кримську область передано до складу УРСР. 12 лютого 1991 року Верховна Рада України прийняла Закон України `Про відновлення Кримської Автономної Радянської Соціалістичної Республіки`. 24 квітня 1992 року перейменована на Автономну Республіку Крим, яка є автономною адміністративно-територіальною одиницею України, її невід`ємною складовою частиною. Розташована на півдні держави на Кримському півострові. Площа - 27 тис. км2, населення - 2221 тис. чол.
  1435 грн
   Зображення Пам'ятна монета "60 років Черкаській області"

  Пам'ятна монета "60 років Черкаській області"

  10298
  Присвячена мальовничому козацькому краю, що розкинувся на берегах Дніпра, батьківщині Богдана Хмельницького і Тараса Шевченка. Цю область, яка має потужний економічний потенціал і відома своїми чорноземами, різнобарвними рушниками, називають `серцем України`.
  1804 грн
   Зображення Пам'ятна монета "70 років Закарпатській області"

  Пам'ятна монета "70 років Закарпатській області"

  10349
  Присвячена західному регіону, єдиній області України, яка межує з чотирма країнами - Угорщиною, Польщею, Румунією і Словаччиною.
  656 грн
   Зображення Пам'ятна монета "70 років Херсонській області"

  Пам'ятна монета "70 років Херсонській області"

  10307
  Присвячена індустріально-аграрному регіону на півдні України, який омивається водами Чорного та Азовського морів. Херсонщина - це унікальні степові заповідники, земля, що має давню історію, край козацької слави, колиска суднобудування.
  1968 грн
   Зображення Пам'ятна монета "75 років Cумській області"

  Пам'ятна монета "75 років Cумській області"

  10300
  Присвячена розвиненому аграрно-промисловому регіону, розташованому в північно-східній частині Лівобережної України. Сумщина - скарбниця природи з безмежними лугами, чистими водами та багатими лісами, край зі славним історичним минулим, козацькими традиціями.
  2050 грн
   Зображення Памятная монета " 75 років Волинській області", 5 гривень 2014 р.

  Памятная монета " 75 років Волинській області", 5 гривень 2014 р.

  10319
  Серія: Області України. Присвячена краю віковічних лісів, сотень небесно-чистих рік і озер, до яких належить найглибше озеро України - Світязь. Також Волинь багата на різноманітні мінерально-сировинні ресурси. Волинська область розташована в північно-західній частині України, у басейні приток Прип`яті та верхів`ях Західного Бугу, на перехресті важливих транспортних шляхів, що сприяє активному розвитку міжнародних зв`язків.
  1066 грн
   Зображення Пам'ятна монета " 75 років Житомирській області"

  Пам'ятна монета " 75 років Житомирській області"

  10273
  Присвячена Житомирщині - давньому краю, розташованому в центрі України на межі Лісостепу й Полісся. Основа економічного потенціалу Житомирської області - багатогалузеве сільське господарство (вирощування зернових культур, хмелю, льону), фарфорово-фаянсова промисловість. Також вона багата на такі природні ресурси, як граніт, ільменіт, кварцит, мармур тощо.
  8200 грн
   Зображення Пам'ятна монета "75 років Запорізькій області "

  Пам'ятна монета "75 років Запорізькій області "

  10306
  Присвячена одному з найрозвинутіших індустріальних регіонів, розташованому на Південному Сході нашої країни, який на півдні омивається водами Азовського моря. Це земля творців Української козацької держави, справжніх лицарів духу.
  1599 грн
   Зображення Пам'ятна монета "75 років Кіровоградській області"

  Пам'ятна монета "75 років Кіровоградській області"

  10299
  Присвячена одному з найбільш насичених мінеральними ресурсами краю, мінерально-сировинний потенціал якого - понад 340 родовищ корисних копалин. Цей аграрно-індустріальний регіон, багатий чорноземними ланами, розташований у межиріччі Дніпра і Південного Бугу, у центрі України.
  2173 грн
   Зображення Пам'ятна монета "75 років Луганській області"

  Пам'ятна монета "75 років Луганській області"

  10278
  Присвячена регіону, який називають східною брамою держави, де живуть люди, які люблять свій край і вміють працювати, де є майже половина запасів високоякісного вугілля, родючи чорноземи та безкраї степи.
  3936 грн
   Зображення Памятная монета "75 лет Львовской области"

  Памятная монета "75 лет Львовской области"

  10321
  Серия: Области Украины Посвящена одному из крупнейших культурных, образовательных и промышленно-аграрных регионов на западе Украины. Львовщина - мощный европейский транспортный узел. Это край, через который проходит главный Европейский водораздел между бассейнами Балтийского и Черного морей, а особым богатством Галицкой земли является ее несметные запасы лечебных минеральных вод. В области расположены такие известные курорты Трускавец, Моршин, Шкло, Немиров, Сходница.
  1066 грн
   Зображення Памятная монета " 75 років Рівненській області"

  Памятная монета " 75 років Рівненській області"

  10322
  Серія: Області України Присвячена краю, який налічує понад 600 розвіданих мінеральних родовищ, унікальними серед яких є поклади базальту та бурштину. Рівненщина - це неповторна замкова культура, мальовничі краєвиди, значні масиви лісів. Рівненська область розташована на північному заході України, має вигідне географічне положення і розвинуту транспортну мережу, в її промисловості переважає виробництво лляних тканин, нетканих матеріалів, деревостружкових плит, фанери, мінеральних добрив та енергетичних потужностей.
  1435 грн
   Зображення Пам'ятна монета "80 років Полтавській області"

  Пам'ятна монета "80 років Полтавській області"

  10399
  Присвячена індустріально-аграрному краю, розташованому у Середньому Подніпров`ї, що належить до історичних земель, які стали ядром формування української писемності і культури.
  328 грн
   Зображення Пам'ятна монета "80 років Хмельницькій області"

  Пам'ятна монета "80 років Хмельницькій області"

  10400
  Присвячена краю, розташованому на південному заході Східно-Європейської рівнини в зонах лісостепу і змішаних лісів. Унікальне поєднання давніх історико-архітектурних пам`яток, мальовничих ландшафтів, м`якого цілющого клімату - це і є Хмельниччина, яка славиться фортецями Кам`янця-Подільського, Меджибожа, Старокостянтинова, каньйонами Дністра і Смотрича, печерами Бакотського скельного монастиря тощо.
  369 грн
   Зображення Пам'ятна монета "85 років Вінницькій області"

  Пам'ятна монета "85 років Вінницькій області"

  10394
  Присвячена перлині Поділля, розташованій у лісостеповій зоні в межах Подільської височини. Край славиться своїми численними пам`ятками археології, історії, архітектури і містобудування.
  328 грн
   Зображення Пам'ятна монета "85 років Дніпропетровській області"

  Пам'ятна монета "85 років Дніпропетровській області"

  10411
  Присвячена одному з найбільш економічно розвинутих регіонів, який характеризується вигідним географічним розташуванням у центральній частині країни, багатими природними ресурсами, потужним науково-промисловим і культурним потенціалом, розвинутим сільськогосподарським виробництвом, - Дніпропетровській області.
  410 грн
   Зображення Пам'ятна монета "85 років Донецькій області"

  Пам'ятна монета "85 років Донецькій області"

  10414
  Присвячена адміністративно-територіальній одиниці України, яка розташована на південному сході країни.
  410 грн
   Зображення Пам'ятна монета "85 років Київській області"

  Пам'ятна монета "85 років Київській області"

  10391
  Присвячена Київщині - колисці Київської Русі, з якої бере початок національний родовід, етнічному ядру, довкола якого формувалася Україна-Русь, її історія і культура.
  615 грн
   Зображення Пам'ятна монета "85 років Одеській області"

  Пам'ятна монета "85 років Одеській області"

  10408
  Монета присвячена `морським воротам` нашої країни, приморському краю, розташованому на перетині найважливіших міжнародних водяних шляхів: дунайського, дністровського, дніпровського - Одеській області.
  328 грн
   Зображення Пам'ятна монета "85 років Харківській області"

  Пам'ятна монета "85 років Харківській області"

  10412
  Присвячена одному з найбільших промислових, економічних та культурних осередків України, центрів вищої освіти і науки - Харківській області, розташованій на північному сході України.
  410 грн


  Filters Close
  Мін: 205 грн Макс: 42271 грн
  ₽205 ₽42271