Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Бізон - серія "Дика природа" 31.1 грам, Канада 2013р.

  Королівський монетний двір Канади представив чергову інвестиційну монету з серії Дика природа із зображенням бізона. Зображення американського бізона є на прапорах штатів США Вайомінгу і Канзасу, а також на гербі і прапорі провінції Манітоба в Канаді.
  Доступність : 1 в наявності
  900 грн
  i h

  На аверсі монети зображено портрет Єлизавети II. Вгорі, по колу монети розташовано напис «ELIZABETH II» (Єлизавета II). Внизу, також по колу монети, викарбуваний номінал монети - «5 DOLLARS» - 5 ДОЛАРІВ. Поруч - рік випуску монети.

  На реверсі зображений бізон, також поміщений таємний знак монетного двору і проба дорогоцінного металу в монеті - «9999». За обода кругом написи: «FINE SILVER 1 OZ ARGENT PUR CANADA» (англійською та французькою мовами: чисте срібло вагою в 1 унцію, країна-емітент - Канада).

  Характеристики
  Номінал 5
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Діаметр 38 мм
  Рік випуску 2013
  Проба 9999
  Країна Канада
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета «Австралійський орел» 2020 1 унція

  Срібна монета «Австралійський орел» 2020 1 унція

  Срібна монета «Австралійський орел» 2020 року - це продовження популярної серії «Wedge-Tailed Eagle» або «Клинохвостий орел» від Австралійського монетного двору. Всі монети в серії присвячені найбільшому хижому птаху Австралії. Клинохвості орли - хижі птахи, що досягають 1 м в довжину, не рахуючи крил, розмах яких може перевищувати 2м. Це один з найбільшихвидів орлів на нашій планеті.
  900 грн
   Зображення Серія монет "Гіганти Льодовикового періоду на Землі" Олень 31,1 грам, "Giants of the Ice Age - Great Horn Megaloceros" 2019

  Серія монет "Гіганти Льодовикового періоду на Землі" Олень 31,1 грам, "Giants of the Ice Age - Great Horn Megaloceros" 2019

  Срібна монета із зображенням одного з найбільших представників оленя є другим виданням популярної серії «Гіганти льодовикового періоду». Серія, присвячена велетням, які жили в льодовиковий період, буде складатися з восьми монет. Тривалість всієї колекції складе чотири роки, а це значить, що по два примірники надійдуть в продаж щороку. Мегалоцерос - це вимерлий рід оленів, представники якого жили на всій території Євразії.
  1200 грн
   Зображення Срібний "Подвійний дракон" 31,1 грам, Австралія 2019

  Срібний "Подвійний дракон" 31,1 грам, Австралія 2019

  В останніх випусках Пертский монетний двір об'єднав дракона з іншими міфічними тваринами, критичними для китайської культури. До них відносяться монети, на яких зображені дракон і тигр, що оточують перлину, а також дракон і фенікс. Тепер Пертская монетний двір фокусується на найважливішій тварині в китайському суспільстві: драконі. Ця красива срібна монета з обмеженим тиражем від монетного двору Перта прикрашена китайським тематичним дизайном в честь дракона, божественного міфічної істоти. У китайській культурі дракон шанується як божественно міфічна істота, що втілює силу, багатство і успіх. Дракони часто зображуються в гонитві за палаючої перлиною, метафорою мудрості і просвітління, яка часто зображується закрученою крізь туман, дим і тіні. Обмежений тираж 50000 монет по всьому світу. Містить 1 унцію .999 чистого срібла.
  1050 грн