Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Божа корівка - Удача і процвітання "Good Luck" 25 грам

  Бажання людини приручити удачу виникало в усі часи. Різні народи використовували різні предмети для залучення «норовливої ​​пані»: американці - перший зароблений долар, італійці - ключ, японці - «Манекі-Неко» ( «кішка удачі»), китайці - чашу багатства, зображення дракона або золотої рибки. Жителі багатьох країн вірять, що підкова, вітрильник, ангел, тринога жаба або божа корівка можуть принести щастя, процвітання, благополуччя та інші блага. Не дивно, що зображення багатьох символів удачі з'явилися на монетах, які стали називатися «монетами на удачу» або «щасливими монетами». Монета виконана в формі серця. Тираж: 2 500 шт Метал: срібло .999
  Доступність : 1 в наявності
  3280 грн
  i h

  На аверсі монети зображено герб Республіки Палау - по центру розташовані сивоволосий Нептун з тризубом і русалка, що сидить зліва від нього, а також розкрито скриню з грошима і напис RAINBOWS END, в нижній частині вказаний номінал - 5 доларів, у верхній частині є напис - REPUBLIC OF PALAU, крім того з боків висічені 6 зірок, по три з лівої і з правої сторін.

  На реверсі монети зображена божа корівка, яка вважає символом удачі. На квітці присутній напис "Good luck & Prosperity". Крильця сонечка кольорові, із застосуванням кольорової емалі.

   

   

  Характеристики
  Номінал5
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  СтанЧудова
  Матеріалсрібло
  Вага25 г
  ТематикаМонети на щастя
  Країна – виробник товаруПалау
  Діаметр37 мм
  Рік випуску2009