Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України.

  Пам'ятна монета номіналом 5 гривень.
  Артикул : 10502
  Доступність : 1 в наявності
  840 грн
  i h

  Присвячена спеціалізованому органу центральної виконавчої влади в галузі спеціального зв'язку та захисту інформації. Діяльність Держспецзв'язку спрямована на забезпечення національної безпеки України від зовнішніх і внутрішніх загроз та є складовою сектори безпеки і оборони України, основним суб'єктом національної системи кібербезпеки. З перших днів військової агресії рф Держспецзв'язок став на захист інформаційного простору долучившись до заходів з протидії хакерським атакам. Також фахівці Держспецзв'язку надають інформаційну підтримку населенню, публікуючи роз'яснення та поради щодо використання різноманітних каналів та засобів зв'язку.

  Аверс: зображення емблеми Держспецзв'язку, малого герба України, логотип Банкнотно-манетного двору НБУ, а також надписи "УКРАЇНА", "2022" "П'ЯТЬ ГРИВЕНЬ".

  Реверс: зображення України на фоні плат, а також надпис "ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ".

  Художник: Фандікова Наталья;

  Скульптор: Іваненко Святослав; програмне моделювання Лук'янов Юрій;

  Тираж: 20000 шт;

  Маса: 16,54 г;

  Діаметр: 35 мм;

  Категорія якості карбування: спеціальний анциркулейтед;

  Гурт: рифлений;

  Матеріал: нейзильбер;

  Дата введення в обіг: 09.02.2022.

  Характеристики
  Номінал5
  Вага16.54 г
  Діаметр35 мм.
  Типпам'ятна
  Якістьспеціальний анциркулейтед
  Матеріалнейзильбер
  Рік випуску2022
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Бик та Ведмідь" 31.1 грам 2023 р.

  Срібна монета "Бик та Ведмідь" 31.1 грам 2023 р.

  Ведмідь і Бик відомі своєю неймовірною та непередбачуваною силою. Вважається, що терміни «ведмідь» і «бик» походять від того, як кожна тварина нападає на своїх супротивників. Бик висуває роги вгору, а Ведмідь махне вниз. Обидва ці терміни використовуються інвесторами як швидкий спосіб описати свої ринкові настрої щодо конкретних цінних паперів або фінансових ринків. Ведмежий ринок відноситься до ринку, що спадає, де відбувається зниження вартості. На відміну від цього, бичачий ринок - це коли ціни зростають.
  2000 грн
   Зображення Володимирський собор у м. Києві

  Володимирський собор у м. Києві

  10503
  Пам'ятна монета присвячена одній з архітектурних перлин Києва - Володимирському собору. Побудованому у неовізантійському стилі він привертає увагу як своєю історією, так і внутрішнім розписом - справжнім шедевром мистецтва. Більше 10 років продовжувалися роботи над внутрішнім оздобленням храму, унікальні розписи якого і є його основною цінністю.
  720 грн
   Зображення Павло Глазовий

  Павло Глазовий

  10509
  Пам’ятна монета присвячену одному з найпопулярніших українських поетів-гумористів, заслуженому діячеві мистецтв України, лауреату премії імені Остапа Вишні (1988 рік), першому лауреату премії імені Петра Сагайдачного (1996 рік) – Павлу Прокоповичу Глазовому. Невичерпними джерелами творчості гумориста є скарби живої мови, іскристі перлини народної мудрості. Гумор поета-сатирика – доброзичливий, веселодайний; байкам притаманні дотепність і влучність; багато творів мають риси народного анекдоту та додають доброго настрою. Притаманні письменнику любов до рідної землі, свого народу, вболівання за українську мову, українське мистецтво, донесені до людей в гумористичній формі, підбадьорюють у найскладніші хвилини життя, а творчість – відкрита сторінка веселої вдачі українського народу.
  200 грн