Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України.

  Пам'ятна монета номіналом 5 гривень.
  Артикул : 10502
  Доступність : 3 в наявності
  1025 грн
  i h

  Присвячена спеціалізованому органу центральної виконавчої влади в галузі спеціального зв'язку та захисту інформації. Діяльність Держспецзв'язку спрямована на забезпечення національної безпеки України від зовнішніх і внутрішніх загроз та є складовою сектори безпеки і оборони України, основним суб'єктом національної системи кібербезпеки. З перших днів військової агресії рф Держспецзв'язок став на захист інформаційного простору долучившись до заходів з протидії хакерським атакам. Також фахівці Держспецзв'язку надають інформаційну підтримку населенню, публікуючи роз'яснення та поради щодо використання різноманітних каналів та засобів зв'язку.

  Аверс: зображення емблеми Держспецзв'язку, малого герба України, логотип Банкнотно-манетного двору НБУ, а також надписи "УКРАЇНА", "2022" "П'ЯТЬ ГРИВЕНЬ".

  Реверс: зображення України на фоні плат, а також надпис "ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ".

  Художник: Фандікова Наталья;

  Скульптор: Іваненко Святослав; програмне моделювання Лук'янов Юрій;

  Тираж: 20000 шт;

  Маса: 16,54 г;

  Діаметр: 35 мм;

  Категорія якості карбування: спеціальний анциркулейтед;

  Гурт: рифлений;

  Матеріал: нейзильбер;

  Дата введення в обіг: 09.02.2022.

  Характеристики
  Номінал5
  Вага16.54 г
  Діаметр35 мм.
  Типпам'ятна
  Якістьспеціальний анциркулейтед
  Матеріалнейзильбер
  Рік випуску2022
  Разом з цим також купують
   Зображення "ППО – надійний щит України" 10 гривень, 2023 рік, ЗСУ

  "ППО – надійний щит України" 10 гривень, 2023 рік, ЗСУ

  Пам’ятна монета “ППО – надійний щит України”, присвячена протиповітряній обороні України. На сьогодні протиповітряна оборона України є надзвичайно важливим елементом безпеки військових і цивільних об’єктів України та вагомою складовою системи національної безпеки країни. Щодня сили протиповітряної оборони, до яких належать воїни зенітних ракетних військ Повітряних Сил, Сухопутних військ та Військово-Морських Сил, авіації та радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України, інші підрозділи протиповітряної оборони сил оборони України з початку повномасштабного вторгнення в Україну віддано та героїчно відбивають повітряні атаки ворожих ракет і дронів.
  41 грн
   Зображення Павло Глазовий

  Павло Глазовий

  10509
  Пам’ятна монета присвячену одному з найпопулярніших українських поетів-гумористів, заслуженому діячеві мистецтв України, лауреату премії імені Остапа Вишні (1988 рік), першому лауреату премії імені Петра Сагайдачного (1996 рік) – Павлу Прокоповичу Глазовому. Невичерпними джерелами творчості гумориста є скарби живої мови, іскристі перлини народної мудрості. Гумор поета-сатирика – доброзичливий, веселодайний; байкам притаманні дотепність і влучність; багато творів мають риси народного анекдоту та додають доброго настрою. Притаманні письменнику любов до рідної землі, свого народу, вболівання за українську мову, українське мистецтво, донесені до людей в гумористичній формі, підбадьорюють у найскладніші хвилини життя, а творчість – відкрита сторінка веселої вдачі українського народу.
  205 грн
   Зображення Володимирський собор у м. Києві

  Володимирський собор у м. Києві

  10503
  Пам'ятна монета присвячена одній з архітектурних перлин Києва - Володимирському собору. Побудованому у неовізантійському стилі він привертає увагу як своєю історією, так і внутрішнім розписом - справжнім шедевром мистецтва. Більше 10 років продовжувалися роботи над внутрішнім оздобленням храму, унікальні розписи якого і є його основною цінністю.
  738 грн