Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Акція !!! Діва - срібна монета з позолоченим елементом

  Монета має форму кола, з лицьового та зворотного боків - виступаючий кант по колу. Бічна поверхня монети гладка.
  Доступність : 1 в наявності
  Стара ціна : 3600 грн
  2000 грн
  i h

  Аверс

  вгорі - рельєфне зображення Державного герба Республіки Білорусь; в центрі монети - зображення фрагмента гравюри з роботи "Ars Magna Lucis et Umbrae" німецького вченого А. Кірхер, що представляє взаємодія небесних тіл; праворуч - проба сплаву, під нею - фірмовий (товарний) знак АТ "Монетний двір Польщі"; по колу написи: вгорі - РЕСПУБЛІКА БІЛОРУСЬ, внизу - номінал 20 РУБЛІВ рік карбування.

  Реверс
  в центрі на тлі стилізованого зображення годинників, що знаходяться на часовий вежі на площі Святого Марка у Венеції, - рельєфне позолочене стилізоване зображення діви, праворуч по колу напис: VIRGO; внизу - вставка: прозора капсула з розташованим в ній рухомим срібним з позолотою філігранним елементом у вигляді діви.

  Характеристики
  Номінал20
  Матеріалсрібло
  Вага28.28 г
  Якістьпруф з позолотою
  Діаметр41
  ПоходженняЄвропа
  СтанЧудова
  Разом з цим також купують
   Зображення Німеччина і Колумбія - серія «Алегорія» 31,1 грам, Black Gold Space 2019р.

  Німеччина і Колумбія - серія «Алегорія» 31,1 грам, Black Gold Space 2019р.

  Монетний двір Німеччини представив унікальну інтригуючу серію монет «Алегорії» (The Allegories) в Black Gold Space дизайні, присвячену історичним образам різних земель і їх народів. У другому випуску серії «Алегорії» буде показано, що Німеччина ходить рука об руку з Колумбією, тримаючи свої відповідні прапори високо в повітрі з гордістю і честю.
  4000 грн 2000 грн
   Зображення Срібна монета "Німеччина" 31.1 грам 2020 р. Аллегорія

  Срібна монета "Німеччина" 31.1 грам 2020 р. Аллегорія

  Срібна монета Німеччини номіналом 5 марок 1 унція 2020 - це друга офіційна срібна монета, випущена Монетним двором Німеччини, обмеженим тиражем 25000 штук.
  2700 грн
   Зображення Срібна монета "Рік Коня" 16.81 грам 2014 р.

  Срібна монета "Рік Коня" 16.81 грам 2014 р.

  Монета «Рік Коня 2014», випущена тихоокеанським островом Ніуе. Відсвяткуйте Рік Коня за допомогою цієї приголомшливої ​​кольоровий монети, прикрашеної УФ-друком і прикрашеної чудовою обробкою, кількість тиражів якої обмежена 9 999 екземплярами по всьому світу. Китайці вважають, що, оскільки коні народжуються для гонок або подорожей, всі люди народжені в цей рік потребують свободи і зазвичай залишають будинок молодими. Володіючи безмежною енергією і амбіціями, внутрішня сутність Коня завжди залишається сильно бунтарською. Монета «Рік коня» представлена ​​в привабливому підковоподібної футлярі, що робить її прекрасним подарунком для людини, яка народилася в 2014 році або в будь-який інший рік коня!
  3200 грн 2200 грн