Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Ексклюзивна коробка для срібних та нікель-мідних монет НБУ

  Підкресліть винятковість своєї нумізматичної колекції за допомогою наших елітних коробочок для срібних та нікель-мідних монет Національного банку України. Кожна коробочка виготовлена з високоякісних матеріалів, щоб гарантувати безпечне і естетичне зберігання ваших монет. Наші коробочки не лише забезпечують захист від подряпин і вологості, але й вражають своєю витонченістю та дизайном. Кожна деталь врахована, кожен елемент відповідає вимогам справжнього колекціонера.
  Доступність : 3 в наявності
  820 грн
  i h

  Зробіть свою колекцію ще кращою. Замовте привабливі коробочки для вашого нумізматичного скарбу вже сьогодні!

  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна медаль "Місто героїв Херсон"

  Пам'ятна медаль "Місто героїв Херсон"

  Пам`ятна медаль присвячена нескореному Херсону, героїчній Херсонщині, яку омивають два моря і територією якої пролягають сухопутні шляхи до окупованого Криму. Херсонщина – земля, що має давню історію, край козацької слави, колиска суднобудування. І саме Херсонщина була окупована ворогом з перших днів повномасштабного вторгнення, а Херсон – єдиний обласний центр, який із 24 лютого 2022 року вдалося захопити російським загарбникам. Херсонщина стала одним з осередків партизанського руху опору, жителі міста та регіону, попри небезпеку та агресію, рішуче виходили на мітинги, організували рух громадського спротиву. 256 днів місто було під окупацією, але сьогодні Збройні Сили України повернули Херсон під український прапор!
  513 грн
   Зображення Пам'ятна медаль "Місто героїв - Миколаїв"

  Пам'ятна медаль "Місто героїв - Миколаїв"

  Пам’ятна медаль присвячена відзначенню подвигу та стійкості мешканців міста корабелів, яке стало справжньою фортецею на шляху російських загарбників на півдні України. З перших днів повномасштабного вторгнення росіяни намагалися захопити Миколаїв, але після кількох невдалих штурмів, спроб оточення, оволодіння Миколаївським аеропортом та аеродромом Кульбакине почали бомбардувати й обстрілювати місто, завдавши непоправних втрат людським долям та матеріальних збитків місту – багато будівель було не тільки пошкоджено, а й зруйновано дощенту. Згуртувавшись, підтримуючи одне одного, мешканці тримають оборону, захищають та відновлюють місто. А ще, у цю важку годину, спільними зусиллями оберігають його живу перлину – Миколаївський зоопарк.
  205 грн