Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Ексклюзивна позолочена срібна монета Архістратиг Михаїл - Енігма

  Архістратиг Михаїл - архангел, один з найбільш шанованих біблійних персонажів, переможець зла, покровитель воїнів, які б'ються за праву справу. Срібна позолочена монета Архістратиг Михаїл викарбувана зі срібла 999.9 проби вагою 31,10 грам і покрита 24к золотом. Є рідкісною інвестиційною монетою.
  Артикул : АрхCOLOR3
  Доступність : 1 в наявності
  3900 грн
  i h

  На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України та напис півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, у центрі у восьмикутному картуші на щиті зображено емблему Національного банку України - алегоричні фігури грифонів, між якими - гривня - грошово-вагова одиниця Київської Русі. Ця емблема символізує охорону і примноження золотого запасу держави. Крім того, на аверсі розміщено номінал монети, рік карбування та позначення металу, його проби і маси в чистоті.

  На реверсі монети зображено Архістратига Михаїла - архангела, який є одним з найбільш шанованих біблійних персонажів, переможцем зла, покровителем воїнів, які борються за праведне діло; по колу розміщено напис …ЗА НАС І ДУШІ ПРАВЕДНИХ, І СИЛА АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА (рядки з поеми Т. Г. Шевченка `Гайдамаки`).

  Характеристики
  Номінал1
  КраїнаУкраина
  СостояниеПревосходная
  ПроисхождениеЕвропа
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Типинвестиционная
  Тематикаінвестиційні монети
  Разом з цим також купують
   Зображення Рідкісна монета "Архістратиг Михаїл" з клеймом f15 2015 р.

  Рідкісна монета "Архістратиг Михаїл" з клеймом f15 2015 р.

  АрхF1515
  Пам`ятна монета присвячена Архістратигу Михаїлу - архангелу, який є одним із найшанованіших біблейних персонажів.
  3000 грн