Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  народження дитини (хрестини)

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Позолочена Срібна Монета "Янголи кохання"

  Позолочена Срібна Монета "Янголи кохання"

  Монета поміщена в прозору капсулу - підставку і подарунковий футляр, + сертифікат справжності. Буде прекрасним подарунком для всіх закоханих.
  3200 грн
   Зображення Позолочена Підкова на щастя "GOOD LUCK" на удачу

  Позолочена Підкова на щастя "GOOD LUCK" на удачу

  Монетний двір Польщі для острова Ніуе у 2010 році почав випуск серії «Монети на щастя» («GOOD LUCK»), особливістю яких є вставлена прозора капсула з маленьким рухливим елементом з дорогоцінного металу.
  5200 грн
   Зображення Серебряная «Монета к счастью. Золотая рыбка»GOOD LUCK"

  Серебряная «Монета к счастью. Золотая рыбка»GOOD LUCK"

  Монета с изображением золотой рыбки станет хорошим подарком по случаю рождения малыша и семьям с детьми. Такая монета станет счастливым талисманом для тех, кто ведет свое дело и поможет путешествующим. Золотая рыбка принесет своему владельцу счастья и удачу во всех делах. Реверс: На морских волнах играются две рыбки. Рядом - прозрачная капсула с плавающей серебряной позолоченной рыбкой. Налево, вдоль краю - надпись на английском: GOOD LUCK ("Удачи").
  4000 грн
   Зображення Срібна монета "Ангел" 155,5 грам

  Срібна монета "Ангел" 155,5 грам

  Архангел Михаїл, Архістратиг Михаїл - ангел, який згадується по імені в ряді біблійних книг. Святий Архангел Михаїл - головний архангел, який є одним з найбільш шанованих Архангелів в таких релігіях, як християнство, іудаїзм та іслам. У православ'ї його називають Архістратигом, що означає глава святого воїнства Ангелів і Архангелів (див. Шанування в християнстві). Ця ексклюзивна монета стане відмінним доповненням до будь-якої колекції монет.
  32000 грн
   Зображення Срібна Монета "Новонароджений" 15,55 грам

  Срібна Монета "Новонароджений" 15,55 грам

  Ця чарівна срібна монета - унікальний подарунок для новонароджених, будь то хлопчик чи дівчинка. Монета прикрашена барвистим зображенням лелеки і прекрасного малюка, лежачого в ковдрі. Міф про лелеку, що несе дитину в дзьобі популярний у всьому світі, з'являючись в фольклорі Європи, Америки, Північної Африки і Близького Сходу. Монета поміщена в тематичну подарункову коробочку. Коробочка розкривається у вигляді альбому, в якому можна вказати ім'я дитини, дату народження, час, місце, вагу і зріст, а також спеціальна рамочка для розміщення фотографії дитини.
  3200 грн
   Зображення Срібна монета "Новонароджений" 15.55 грам Австралія

  Срібна монета "Новонароджений" 15.55 грам Австралія

  Монета - прекрасний спосіб відзначити прихід новонародженого в цей чудовий світ. Чудова ілюстрована книжка-листівка в якій зберігається монета в розкритому вигляді утворює картину з трьох частин з місцем для фото малюка і найголовніших фактів про його народження. Почніть колекцію фамільних коштовностей дорогої вам дитини, зробивши чудовий подарунок їй і його батькам на пам'ять!
  3200 грн
   Зображення Срібна монета в позолоті "Чотирилисник- GOOD LUCK"на удачу

  Срібна монета в позолоті "Чотирилисник- GOOD LUCK"на удачу

  Монетний двір Польщі для острова Ніуе у 2010 році почав випуск серії «Монети на щастя» («GOOD LUCK»), особливістю яких є вставлена прозора капсула з маленьким рухливим елементом з дорогоцінного металу.
  4000 грн
   Зображення Срібна монета " Підкова на щастя GOOD LUCK"

  Срібна монета " Підкова на щастя GOOD LUCK"

  Монетний двір Польщі для острова Ніуе у 2010 році почав випуск серії «Монети на щастя» («GOOD LUCK»), особливістю яких є вставлена прозора капсула з маленьким рухливим елементом з дорогоцінного металу.
  3200 грн
   Зображення Срібний раунд "Близнюки - Twins" 31.1 грам

  Срібний раунд "Близнюки - Twins" 31.1 грам

  Срібний раунд "Близнюки - Twins" виготовлений в Америці в 2020 році з чистого срібла 999 проби. Це прекрасний подарунок подвійно щасливим батькам! Ви можете зробити його індивідуальним - на реверсі раунду є область для нанесення гравіювання з побажанням.
  2000 грн
   Зображення Набір із срібною монетою "Anne Geddes - Дівчинка" 31,1 грам

  Набір із срібною монетою "Anne Geddes - Дівчинка" 31,1 грам

  Срібна монета "Дівчинка" викарбувана Монетним двором Нової Зеландії, присвячена одній із робіт знаменитої фотохудожниці Енн Геддес. Монета представлена ​​у срібній подарунковій коробці у вигляді ящика для інструментів. Монета вміщена поруч із маленьким срібним браслетом, встановленим у знімному лотку, щоб перші «сувеніри» немовлят можна було зберігати в безпечному місці. До монети додається сертифікат автентичності.
  6000 грн 4000 грн
   Зображення Срібна монета Anne Geddes "Малюк в шапці" Анне Геддес 31,1 грам

  Срібна монета Anne Geddes "Малюк в шапці" Анне Геддес 31,1 грам

  Срібна монета "Малюк в шапці" викарбувана Монетним двором Нової Зеландії, присвячена одній з робіт знаменитої фото-художниці Анне Геддес. Гарний подарунок на народження малюка, який несе вічну цінність: на дзеркальному полі чистого срібла монети безтурботний сон немовляти в біло-червоному ковпаку-колиски - це надія на добру долю новонародженого, віра в його щасливу зірку і побажання щастя!
  4000 грн
   Зображення Золота монета "Православні святі - Микола Чудотворець" 8 грам

  Золота монета "Православні святі - Микола Чудотворець" 8 грам

  Золота монета Микола Чудотворець номіналом 50 білоруських рублів випущена в обіг в 2008 році в кількості 14000 штук. Вона виготовлена із золота 900 проби за стандартом карбування «анциркулейтед» і має вагу 8 грам, а маса чистого металу становить 7,2 грама, що практично досягає 1/4 унцій. Діаметр монети становить 21 міліметр, а товщина дорівнює 2 міліметрів.
  24000 грн
   Зображення Срібна 3D монета на удачу "Серце" 31,1 грам 2018 г. Палау

  Срібна 3D монета на удачу "Серце" 31,1 грам 2018 г. Палау

  Монетний двір Майєра (Німеччина) випустив монету у формі серця вагою 31,1 грам в 2018 році. Монета в формі серця стане хорошим подарунком молодятам, коханим та близьким людям. Передня частина серця має гарний хвилеподібний дизайн. Це горельєфне серце з античним оздобленням. На звороті серця зображений герб Палау, рік і номінал у п'ять доларів.
  10000 грн
   Зображення Срібна 3D монета на удачу у формі конюшини "Фортуна" 31,1 грам 2018 г. Палау

  Срібна 3D монета на удачу у формі конюшини "Фортуна" 31,1 грам 2018 г. Палау

  Монетний двір Майєра (Німеччина) випустив монету у формі конюшини вагою 31,1 грам в 2018 році. З давніх часів люди ставляться до конюшини з особливим трепетом, вважаючи цю рослину наділеним містичними якостями. У західній традиції конюшина звичайної трилистої форми - символ святої Трійці: Бога-отця, Бога-сина і Бога-Духа святого. Наші предки часто носили з собою конюшину загорнуту в чисту хустку, використовуючи його як захист від злих сил, чорної магії, зурочення, привороту. А ось випадково знайти чотирилисник вважалося небаченою удачею. На того хто знайшов буквально звалювалося везіння і успіх, які також поширювалися на всіх, хто спілкувався з щасливчиком. Збереглася легенда, що духи лісу ельфи з пагонів чотирилистної конюшини, в якій одина пелюстка - для слави, одна пелюстка - для багатства, одина пелюстка - для любові і одина - для здоров'я, виготовили мазь, здатну руйнувати силу чар, виганяти нечисту силу, відводити біду, зберігати щастя, любов і молодість, зміцнювати духовні сили, приводити до золота, грошей і скарбів. Монета в формі чотирилистої конюшини стане хорошим подарунком студентам, молодятам, спортсменам, бізнесменам, а також людям, чия професія пов'язана з ризиком.
  7200 грн
   Зображення Срібна монета "З Днем народження"

  Срібна монета "З Днем народження"

  Якщо ви коли-небудь намагалися знайти унікальний подарунок на день народження - срібна монета «З днем народження» - це те що ви шукали! Ця святкова монета має яскравий барвистий дизайн! Монета поміщена в тематичну подарункову упаковку у вигляді музичної шкатулки.
  7000 грн
   Зображення Срібний талер "До народження дитини" 29 грам 2021 р.

  Срібний талер "До народження дитини" 29 грам 2021 р.

  Срібна пам'ятна медаль Чеського монетного двору до народження дитини поєднує дві історичні чеські традиції - звичай дарувати новонародженій дитині гроші з дорогоцінного металу на удачу та історичну карбування так званих талерів. Чи знаєте ви, що талери поширилися з Чехії на весь світ? Граф Шлік почав карбувати їх у Яхимові в 16 столітті. Оскільки Чехія була багата на срібло, їй довелося замінити золоті монети, для карбування яких у Європі не вистачало дорогоцінного металу. Назви багатьох інших монет і валют, включаючи всесвітньо відомі долари, згодом були отримані від назви талер. В історії талери використовувалися насамперед у комерційних цілях, але також відігравали репрезентативну роль. Це виконує талер і донині - талер до народження дитини поєднує матеріальну цінність художньо обробленого чистого металу з особистою цінністю дитини, що додатково доповнюється вигравіруваною посвятою.
  3600 грн
   Зображення Срібний злиток "Православні святині. Віра, Надія, Любов та матір їх Софія", 31.1 грам

  Срібний злиток "Православні святині. Віра, Надія, Любов та матір їх Софія", 31.1 грам

  Срібний сувенір із серії «Православні святині», виконаний у вигляді злитка Швейцарії з одного боку і православної ікони з іншого. Поставляється з сертифікатом справжності.
  4800 грн
   Зображення Срібний набір монет "Православні Святині - Апостоли Петро та Павло" 2010 р.

  Срібний набір монет "Православні Святині - Апостоли Петро та Павло" 2010 р.

  Надзвичайно низький ліміт тиражу, лише 2000 шт. Відмінний подарунок та чудове поповнення вашої колекції. Ці позолочені срібні монети із зубчастим краєм присвячені «Православним святиням» Апостоли Петро та Павло. Презентаційний футляр та сертифікат справжності.
  8800 грн
   Зображення Срібна монета "КОЛИСНА Маленька принцеса" 31,1 грам 2019 р.

  Срібна монета "КОЛИСНА Маленька принцеса" 31,1 грам 2019 р.

  Поставляється в музичній коробці та з сертифікатом справжності. Музична скринька відображає монету на постаменті, що обертається.
  6400 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Материнство" срібло

  Пам'ятна монета "Материнство" срібло

  20225
  Присвячена вічній цінності людства - материнству як джерелу життя, символу святості, вічності, тепла та любові. Це велика і вічна тема в мистецтві - одна з найдавніших у світовій культурі.
  4400 грн
   Зображення Срібна монета з позолотою "З Днем Ангела" 20 грам

  Срібна монета з позолотою "З Днем Ангела" 20 грам

  Срібна монета із позолотою "З днем ангела" - це чудовий варіант подарунка на згадку до дня народження! На реверсі монети зображено малюка у своєму ліжечку, а над ним схилився його ангел-охоронець. Що примітно, на монеті та сертифікаті не стали вказувати рік карбування монети, щоб зберегти актуальність цієї монети, щоб можна було приурочити до того року, в якому робиться подарунок. Монета продається в капсулі, дерев'яній лаковій коробочці із сертифікатом якості.
  3200 грн
   Зображення Срібна монета "З Днем Народження" серії Хлопчик та Серце 15.55 грам

  Срібна монета "З Днем Народження" серії Хлопчик та Серце 15.55 грам

  Ця монета у формі серця - гарний подарунок з нагоди: народження хлопчика або святкування дня народження маленького хлопчика. Дні народження часто є гарною можливістю обсипати когось вітаннями. Ця срібна монета дозволяє зробити це тонко: з привітанням «З Днем Народження» кирилицею на монеті з особливим дизайном. Народження дитини - унікальна та зворушлива подія у житті батьків. Здається, ніби до будинку формально входить велике щастя разом із цікавим питанням: «Це хлопчик чи дівчинка?» На це питання ясно дано відповідь на цій монеті - тут це хлопчик, але є ще монета у формі серця на народження дівчинки.
  3000 грн
   Зображення Кольорова срібна монета "Newborn" 15,55 грам 2023

  Кольорова срібна монета "Newborn" 15,55 грам 2023

  Ідеальний подарунок для новонароджених, ця срібна монета вагою 1/2 унції зображує наймиліших дитинчат австралійських тварин.
  3200 грн
   Зображення Срібна монета "Трилисник"  на удачу конюшина 31,1 грам, 2022 рік

  Срібна монета "Трилисник" на удачу конюшина 31,1 грам, 2022 рік

  Трилисник — символ Ірландії. Говорять, що святий Патрік, покровитель Ірландії, використав його як метафору християнської Святої Трійці. Назва «трилисник» походить від ірландського слова «seamróg», яке є зменшувальним від ірландського слова «seamair óg» і означає просто «молода конюшина». Монета захищена акриловою капсулою та має дуже обмежений тираж всього 25 000 монет, що робить кожну монету ексклюзивною, отримайте свою сьогодні!
  2400 грн
   Зображення Срібна монета "Кленовий Лист - День сім'ї" 31.1 грам 2019 р

  Срібна монета "Кленовий Лист - День сім'ї" 31.1 грам 2019 р

  Монета викарбувана зі срібла 9999 проби. Срібна монета "Кленовий Лист - День сім'ї" прикрашена коштовним камінням. Тираж лише 500шт. Кленовий лист уже давно є всесвітньо визнаною емблемою Канади, її народу та самої землі.
  5600 грн
  Filters Close
  Мін: 2000 грн Макс: 32000 грн
  ₽2000 ₽32000