Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Європа

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Росія 25 рублів 2018, "Талісман чемпіонату світу з футболу, Серія" Чемпіонат світу з футболу 2018 "(в блістері)

  Росія 25 рублів 2018, "Талісман чемпіонату світу з футболу, Серія" Чемпіонат світу з футболу 2018 "(в блістері)

  Вовк Забівака талісман Чемпіонат світу з футболу (кольорові в блістері). Третя ювілейна монета, присвячена Чемпіонату світу з футболу в Росії
  800 грн
   Зображення Придністров'я 25 рублів 2020 року, Набір з 13 монет Міста-герої, Серія "Міста-герої в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років"

  Придністров'я 25 рублів 2020 року, Набір з 13 монет Міста-герої, Серія "Міста-герої в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років"

  Придністровський республіканський банк ввів в обіг пам'ятні монети Серії «Міста-герої в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років»: «Місто-герой Волгоград», «Місто-герой Одеса», «Місто-герой Мурманськ», «Місто-герой Москва »,« Місто-герой Смоленськ »,« Місто-герой Керч »,« Місто-герой Тула »,« Місто-герой Мінськ »,« Місто-герой Новоросійськ »,« Брестська фортеця-герой »,« Місто-герой Київ » , «Місто-герой Севастополь», «Місто-герой Ленінград» .Тираж - 2500 штук кожного виду.
  15000 грн
   Зображення Росія 25 рублів 2011, "Гори Сочі-2014, Серія" XXII Зимова Олімпіада в Сочі-2014 "(в блістері)

  Росія 25 рублів 2011, "Гори Сочі-2014, Серія" XXII Зимова Олімпіада в Сочі-2014 "(в блістері)

  У 2011 році (задовго до початку Олімпіади в Сочі), Центральний банк почав випускати присвячені Олімпіаді монети. Першою стала монета "Емблема", яку прозвали за зображення на реверсі "Гори". Монета надійно упакована в блістер (кольорова емаль). Коли говорять про емальованих монетах, найчастіше мають на увазі, що на них є кольорові вставки. На цій 25-Рубльовці забарвлена ​​напис "sochi.ru 2014" і п'ять кілець Олімпіади. Крім того, ненав'язливо отрісовани коричневі тіні, роблять гори об'ємніше. Засніжені гори на реверсі мають прототип - гори курорту "Роза Хутір". Курорт повністю відповідає духу Олімпіади. По-перше, він знаходиться в Сочі. По-друге, це - спортивний центр, особливо успішний в зимову пору: він обіцяє лижні прогулянки і змагання, сноуборд, фрістайл і інше. Можливо, саме тут живе талісман Олімпійських ігор-2014 року - сноубордист Леопард, який рятує людей від нещасних випадків. По-третє, на курорті розробляються зимові види спорту, а Олімпіада орієнтувалася саме на цю пору.
  800 грн
   Зображення Росія 25 рублів 2012 "Талісмани Сочі-2014, Серія" XXII Зимова Олімпіада в Сочі-2014 "(в блістері)

  Росія 25 рублів 2012 "Талісмани Сочі-2014, Серія" XXII Зимова Олімпіада в Сочі-2014 "(в блістері)

  Монета «Талісмани Олімпіади» виходила в двох видах, і зараз ми пропонуємо вам екземпляр з кольоровими вставками, упакований в блістер. Кольорові монети мають помітно менший тираж в порівнянні зі своїм звичайним аналогом, технологія виконання їх складніше. Такі монети зустрічаються нечасто і можуть привернути увагу симпатичним зображенням, а також новизною. З реверсу вам привітно махають три талісмана олімпіади: Леопард, Зайчик і Ведмедик, які стоять над написом «sochi.ru 2014» і кільцями. Кольором на монеті зроблені талісмани, причому звертають на себе увагу пов'язки у всіх трьох персонажів, позначені синім кольором в тон написи внизу. Саме колірне рішення робить з трьох Талісманів єдину команду. У кожного з Талісманів є свій характер, своя легенда. Перенесіться подумки на Кавказ. Навколо суцільно скелі, та ще й високі. Але ви зможете знайти орієнтир - величезне дерево. На цьому дереві живе Леопард. І не просто живе, а сам альпінізмом займається і якщо хто в біду потрапив, того виручає. І сноубордом балується теж. Тепер рушайте в іншу сторону, в ліс. Тут варто Лісова Академія, та й взагалі життя б'є ключем, навіть після кількох років з часу закінчення Олімпіади. Зайка зараз на уроках, отримує свою чергову п'ятірку. А після відправиться мамі допомагати в її ресторанчику. Закінчить там справи - її змагання чекають. Одягніться тепліше, третій Талісман далеко живе, за Полярним колом, де вічна зима, а всі будинки - з льоду і снігу. Але не скаржиться Мишка. Адже він може скільки завгодно кататися на лижах, санках та ковзанах. Хоч талісмани і живуть на різних кінцях Землі, іноді вони зустрічаються. Наприклад, на монеті «Талісмани Сочі», яку ми пропонуємо вам придбати.
  700 грн
   Зображення Росія 25 рублів 2013, "Лучик і Сніжинка Сочі-2014, Серія" XXII Зимова Олімпіада в Сочі-2014 "(в блістері)

  Росія 25 рублів 2013, "Лучик і Сніжинка Сочі-2014, Серія" XXII Зимова Олімпіада в Сочі-2014 "(в блістері)

  До 2014 року до проходить в Росії Сочинської олімпіади був приурочений випуск цілого ряду монет. Серед них - запропонована вам монета номіналом 25 рублів, на якій зображені Лучик і Сніжинка, талісмани паралімпійських ігор. Вони стоять на бархатистою тлі, тримаючись за руки. Примітна монета тим, що на ній є кольорові вставки. Кольорові монети випускаються не вперше, проте їх тиражі набагато менше, ніж тиражі аналогічних однотонних і далеко не кожна серія монет випускається в двох варіантах. «Кольорове» нововведення в нумізматичному світі оцінено по-різному: частина небайдужих монети вважають химерними, але у інших, не менш небайдужих, монети викликають великий інтерес. Крім того, рідкість монет з кольоровими елементами забезпечує велику цінність в порівнянні зі стандартними монетами, так само як і проведена над ними додаткова робота. Лучик і Снежінка- жителі інопланетні. Лучик прилетів з планети спекотною. Навіть корона його світиться променями. Земля здалася йому місцем незвіданим, зовсім не таким, як його будинок. Став інопланетний житель знайомитися з землянами. Так і вийшло, що хоч клімат тут і інший, і традиції однакові: допомагати, ділитися знаннями. Саме тут він і вивчився деяким спортивних ігор. А в крижаному світі в далекому-далекому космосі жила Сніжинка, яка теж спустилася на Землю. Вони з промінчиками познайомилися і, незважаючи на те, що були зовсім різними, міцно подружилися. Сніжинка подружилася і з землянами, і її теж навчили деяким видам спорту. Ця історія показує дружбу абсолютно різних, контрастних героїв, яка, тим не менш, міцна настільки, що може подолати що завгодно. Адже і присвячені талісмани не кому-небудь, а паралімпійцям. Паралімпійські ігри Це ігри, що проходять в рамках Олімпіади серед людей з обмеженими можливостями. Саме ці спортсмени доводять, що можливо все. Іноді вони досягають значно більших успіхів, ніж здорова людина. Олімпіада повз них не проходить. Список спортивних змагань значний. А радість від перемог куди більше, адже - змогли ж! Подолали! Це подолання читається і в легенді шкоду б дитячих, але філософських талісманів Паралімпійських ігор.
  700 грн
   Зображення Росія 25 рублів 2014 року, "Факел Сочі-2014, Серія" XXII Зимова Олімпіада в Сочі-2014 "(в блістері)

  Росія 25 рублів 2014 року, "Факел Сочі-2014, Серія" XXII Зимова Олімпіада в Сочі-2014 "(в блістері)

  «Факел» - остання монета номіналом 25 рублів, яку випустили в рамках олімпіади Сочі. Три монети, зроблені перед нею ( «Талісмани», «Промінець і Сніжинка», «Гори»), побачили по два випуски: один - за рік або більше до початку сочинських ігор, другий - на старті. А ось «Факелу» дістався тільки один вихід - 2014. Як і інші монети, «Факел» випущений в звичайному вигляді і з кольоровими вставками. На цій сторінці ми пропонуємо кольорову монету. Для обороту вона не призначена, зате її чекають альбоми, підготовлені спеціально під сочинські 14-Рубльовки і банкноту номіналом 100 рублів. Частина рельєфних зображень, які можна відчути, доторкнувшись до звичайної монеті, на кольоровий не знайдуть: малюнок факела і напис відображаються виключно за допомогою фарби. А ось шлях факела по просторах Росії на кольоровий і звичайною монетах тягнеться тонкої, але відчутною пальцями ниткою. І він стає головною сюжетною лінією монети, тому що офіційне, більш красномовне її назва - «Естафета олімпійського вогню».
  600 грн
   Зображення Росія 25 рублів 2017, "Вінні-Пух, Серія" Радянська мультиплікація "(в блістері)

  Росія 25 рублів 2017, "Вінні-Пух, Серія" Радянська мультиплікація "(в блістері)

  Багато хто з сучасних колекціонерів виросли на мультиплікаційних стрічках студії «Союзмультфільм». Банк Росії прийняв рішення про випуск серії «Радянська мультиплікація» Фраза з кричалки Вінні-Пуха, яка прозвучала в мультиплікаційному фільмі, стала практично народною. Перший випуск із серії «Пригод Вінні-Пуха», створеної за мотивами казок англійського письменника Алана Мілна, побачив світло в 1969 році. Всього «Союзмультфільм» випустив три анімаційні фільми про знаменитого ведмедика та його друзів (П'ятачку, Кролика, Сові і ослику Іа-Іа). У числі відомих акторів, які озвучували героїв мальованої стрічки, відзначимо Євгена Леонова і Ію Саввін. На реверс серії нанесені сюжети з мультфільмів. В даному випадку на зворотному боці зображено Вінні-Пух і П'ятачок, що переходять міст. Напис «Вінні-Пух» розташовується вздовж верхнього канта монети. В кольоровому виконанні Вінні-Пух і П'ятачок розфарбовані спеціальними, стійкими фарбами
  2500 грн
   Зображення Росія 25 рублів 2017, "Три богатирі, Серія" Радянська мультиплікація "(в блістері)

  Росія 25 рублів 2017, "Три богатирі, Серія" Радянська мультиплікація "(в блістері)

  Багато хто з сучасних колекціонерів виросли на мультиплікаційних стрічках студії «Союзмультфільм». Банк Росії прийняв рішення про випуск серії «Радянська мультиплікація» Одночасно з «Вінні-Пухом» карбують монету за сюжетами анімаційних фільмів студії «Млин», де головними героями виступають давньоруські билинні богатирі Альоша Попович, Добриня Микитич та Ілля Муромець. У анімаційних стрічках герої давньоруського епосу, пригоди яких творчо перероблені сучасними мультиплікаторами, здійснюють різні подвиги на славу вітчизни. Крім богатирів в мультфільмах фігурують їхні дружини, київський князь, богатирський кінь Юлій, морський цар, Шамаханська цариця і інші герої казок. Перший мультфільм серії ( «Альоша Попович і Тугарин Змій») вийшов в прокат в 2004 році.
  2500 грн
   Зображення Росія 25 рублів 2018, "Кубок чемпіонату світу з футболу, Серія" Чемпіонат світу з футболу 2018 "(в блістері)

  Росія 25 рублів 2018, "Кубок чемпіонату світу з футболу, Серія" Чемпіонат світу з футболу 2018 "(в блістері)

  Кубок FIFA Чемпіонату світу з футболу кольорові блістер. Друга ювілейна монета, присвячена Чемпіонату світу з футболу в Росії випущена в обіг в 2017 році (на монеті - 2018 рік). Зображення офіційної емблеми FIFA 2018 у кольоровому виконанні, офіційна монета, в блістері
  1000 грн
   Зображення Росія 25 рублів 2018, "Ну, постривай !, Серія" Радянська мультиплікація "(в блістері)

  Росія 25 рублів 2018, "Ну, постривай !, Серія" Радянська мультиплікація "(в блістері)

  Багато хто з сучасних колекціонерів виросли на мультиплікаційних стрічках студії «Союзмультфільм». Банк Росії прийняв рішення про випуск серії «Радянська мультиплікація» У 2018 році в обіг вирушила монета із зображенням героїв одного з найвідоміших серіалів студії «Союзмультфільм» - «Ну, постривай!» Перша серія мультфільму вийшла на екрани в 1969 році. В даний час мультсеріал налічує 20 серій, більшість з яких зняв режисер В'ячеслав Котеночкин. У серіях, створених при Радянському Союзі, вовк каже голосом Анатолія Папанова, а зайця озвучує Клара Румянова. Сюжет кожного з мультфільмів будується на гонитві Вовка за Зайцем. На реверсі зображений кадр з 8-ї серії, що вийшов на екрани в 1974-му, де Вовк і Заєць танцюють на льоду танго «Кумпарсита». За однією з версій, сюжетом для даної сцени послужили виступи олімпійських чемпіонів в парному катанні Людмили Пахомовой і Олександра Горшкова. Верх реверсу має напис «НУ, ПОГОДИ!». У спеціальному виконанні на реверсі герої мультфільму розфарбовані.
  3500 грн
  Filters Close
  Мін: 499 грн Макс: 15000 грн
  ₽499 ₽15000