Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Інвестиційна золота монета , 2 гривні

  Інвестиційна монета України 2012-2019 року випуску.
  Доступність : Немає в наявності
  7200 грн
  i h

  Аверс:

  На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України та напис півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, у центрі у восьмикутному картуші на щиті зображено емблему Національного банку України - алегоричні фігури грифонів, між якими - гривня - грошово-вагова одиниця Київської Русі. Ця емблема символізує охорону і примноження золотого запасу держави. Крім того, на аверсі розміщено номінал монети, рік карбування та позначення металу, його проби і маси в чистоті.

  Реверс:

  На реверсі монети зображено Архістратига Михаїла - архангела, який є одним з найбільш шанованих біблійних персонажів, переможцем зла, покровителем воїнів, які борються за праведне діло; по колу розміщено напис …ЗА НАС І ДУШІ ПРАВЕДНИХ, І СИЛА АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА (рядки з поеми Т. Г. Шевченка `Гайдамаки`).

  Художники Таран Володимир, Харук Олександр, Харук Сергій
  Скульптори Атаманчук Володимир, Іваненко Святослав

  Характеристики
  Номінал 2
  Країна Украина
  Происхождение Европа
  Состояние Превосходная
  Країна Украина
  Матеріал золото
  Вага 3.11 г
  Тип памятна
  Тематика інвестиційні монети
  Якість анциркулейтед
  Обробка секторальне рифлення
  Діаметр 16 мм
  Рік випуску 2012-2015
  Разом з цим також купують
   Зображення Футляр дерев'яний для 12 монет в капсулі 21,5 мм

  Футляр дерев'яний для 12 монет в капсулі 21,5 мм

  Високоякісний футляр для монет, з обробкою під червоне дерево для зберігання 12 монет в капсулах 21,5 мм. Подушечка на кришці оббита білим атласом. Ложемент з велюрової поверхнею. Поглиблення розміром 21,5 мм Зовнішній вигляд: 250x170x50 Футляр підходить для золотих монет України 1.24 грама розмір капсул 21.5 мм (знаки зодіаку, флора фауна і т.д.) колір темно-бордовий
  1500 грн
   Зображення Футляр дерев'яний для 4 монет

  Футляр дерев'яний для 4 монет

  Футляр для монет з обробкою під червоне дерево, призначений для зберігання монет в капсулах. З внутрішньої сторони кришка футляра обтягнута білим атласом. Ложемент виконаний з замша. Зовнішній розмір футляра: 265 * 85 мм кольори: темно бордовий є варіант без напису і логотипу з внутрішньої сторони кришки колір ложемента бордовий. підходить для золотих монет України розміром: 16мм, 20мм, 25мм, 32 мм Підходить до золотих монет "Архістратиг Михаїл"
  1500 грн