Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Инвестиционная срібна монета "До 30-річчя незалежності України" 31.1 грам 2021 р.

  Присвячена доленосній події, що відбулася 30 років тому, коли 24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла історичний документ – Акт проголошення незалежності України. Український народ у різні часи боровся за право мати свою національну державу, мову, культуру. І сьогодні Україна на світовій карті – незалежна держава. Витоки нашої незалежності – в історичній пам’яті народу, його традиціях, духовній та культурній спадщині.
  Доступність : 8 в наявності
  2800 грн
  i h
  На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України, під яким напис - УКРАЇНА, унизу номінал - 1 ₴; в центрі в восьмикутної картуші на дзеркальному тлі зображено логотип, під яким написи: НАЦІОНАЛЬНИЙ / БАНК УКРАЇНИ / 2021 / Ag 999,9 31,1 (позначення металу, його проби та маси в чистоті). Внизу ліворуч розміщено логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України
  На реверсі монети зображено айдентику до Дня незалежності України – цифра 3 та стилізована цифра 0 у вигляді кольорової квітки (використано тамподрук) із написами: ТИ У МЕНЕ ЄДИНА ((угорі півколом),  РОКІВ/НЕЗАЛЕЖНОСТІ/УКРАЇНИ (унизу).
   
   
  Характеристики
  Номінал1
  Вага31.1 г
  Типюбілейна
  Тематикаінвестиційні монети
  Якістьспеціальний анциркулейтед
  Обробкарифлена
  Діаметр38.6
  Матеріалсрібло
  Рік випуску2021
  КраїнаУкраина
  СостояниеПревосходная
  ПроисхождениеЕвропа
  Проба9999
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "Голодомор - геноцид українського народу" нейзильбер

  Пам'ятна монета "Голодомор - геноцид українського народу" нейзильбер

  10187
  Присвячена пам`яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років.
  400 грн
   Зображення Срібна монета новий дизайн "Американський Срібний Орел" 31,1 грам 2022 р. США

  Срібна монета новий дизайн "Американський Срібний Орел" 31,1 грам 2022 р. США

  Новий дизайн реверсу від Емілі Дамстра привернув увагу колекціонерів у всьому світі. У новому дизайні зображений самотній орел у польоті, що несе гілку дуба, ніби він прилітає, щоб збудувати гніздо. На аверсі монети зображено знаменитий дизайн Walking Liberty, який ви одразу впізнаєте. У вічному дизайні Адольфа Вайнмана навіть більше деталей, ніж будь-коли раніше, і тепер його ініціали навіть показані під девізом In God We Trust.
  1600 грн