Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Каталог Фотоапарати Російської імперії, СРСР, Сучасній Росії

  Каталог-визначник "Фотоапарати Російської Імперії, СРСР, Сучасній Росії". В даному каталозі представлені камери від дореволюційних до випусків 2005 року. Експортні варіанти, фотоапарати невипущених в серійне виробництво і інші. Фотографії взяті з відкритих джерел в чорно-білому вигляді. Укладач Єфімов А.Е., Москва 2020 р
  Доступність : 1 в наявності
  1000 грн
  i h

   

  Характеристики
  Типколлекционная
  Рік випуску2020
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам’ятна медаль "Небесна сотня на варті"

  Пам’ятна медаль "Небесна сотня на варті"

  "Пам’яті відважних людей, патріотів України Національний банк присвячує пам’ятну медаль, увічнюючи подвиг Героїв Небесної сотні", – розповів Голова Національного банку Степан Кубів. – Понад сто життів обірвалися для того, щоб повернути нашій Батьківщині майбутнє. Це величезна ціна, і це неоцінимий, неоплатний борг. Гідне життя кожного українця за законами совісті та Бога на благо України має стати нашою відплатою за їхнє перерване життя".
  240 грн
   Зображення Каталог Монет СРСР і Росії 1918-2020 років

  Каталог Монет СРСР і Росії 1918-2020 років

  Каталог монет СРСР і Росії 1918-2020 років - вартість, різновиди, тиражі. 2019 рік
  600 грн
   Зображення Пам'ятна монета "До 30-річчя незалежності України" номіналом 5 гривень нейзильбер

  Пам'ятна монета "До 30-річчя незалежності України" номіналом 5 гривень нейзильбер

  Присвячена доленосній події, що відбулася 30 років тому, коли 24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла історичний документ – Акт проголошення незалежності України. Український народ у різні часи боровся за право мати свою національну державу, мову, культуру. І сьогодні Україна на світовій карті – незалежна держава. Витоки нашої незалежності – в історичній пам’яті народу, його традиціях, духовній та культурній спадщині.
  440 грн