Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Каталог "Стандартні монети України 1992-2014" І. Т. Коломієць випуск 2018 р

  У 2015 році було випущено 8 видання каталогу І.Т. Коломієць "Стандартні монети України 1992-2014". В каталозі встановлені стандартні монети України по різновидах штампів. Видання присвячене повсякденним розмінним монетам від 1 копійки до 2 гривень 1992-2014 року карбування. У зв'язку з високим попитом і недоцільністю випуску наступного видання, надрукований додатковий тираж каталогу в 2018 році (500 примірників), в який додано дві сторінки: 1 - Список монет, виявлених після виходу каталогу в 2015 році. 2 - Помічені помилки.
  Доступність : 1 в наявності
  1600 грн
  i h

  Книга оформлена як ілюстрований каталог з докладним описом аверсу, реверсу, гурта монет і їх відмінностями. Працюючи з різновидами, Ігор Тимофійович Коломієць наголосив на кожній дрібній деталі штампів. Опис усіх монет України визначено параметрами (діаметр, товщина, гурт, метал, завод карбування), вказані ціни, що дозволяє розібратися в темі навіть новачкові.

  Книга доповнена інформативними додатками: шлюби виготовлення штампів; монетовидні жетони; початкові знання про виробництво монет.

  Каталог складено за матеріалами декількох колекцій і являє собою посібник з визначення цінності і унікальності українських монет.