Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Колекційний набір монет України «Конкурс дитячого малюнка 2012»

  До набору, крім жетона, увійшли розмінні монети усіх номіналів: 1, 2, 5, 10, 25, 50 копійок та обігова монета номіналом 1 гривня.
  Доступність : 1 в наявності
  3000 грн
  i h

  Національний банк України у 2012 році вперше провів конкурс дитячих малюнків на тему "Національний банк України в майбутньому". Конкурс проведено з метою підвищення рівня знань дітей про Національний банк України, його функції та завдання, а також виявлення творчих здібностей дітей.

  У конкурсі взяли участь діти з усіх регіонів України віком від 5 до 14 років. В роботах діти висвітлили своє бачення Національного банку України в майбутньому.

  Своїми малюнками діти надихнули Національний банк України до випуску колекційного набору обігових та розмінних монет , присвяченого конкурсу.

  За рішенням комісії на упаковці набору і на жетоні, що входить до цього набору, розміщено зображення малюнків Земцової Валерії "Наше покоління зміцнить це коріння, економіка зросте - наша гривня розцвіте", Ігнатьєвої Дар'ї – "Цінуємо українські традиції та зберігаємо національне багатство" та фрагменту малюнка Стародубової Ганни.

  Характеристики
  Рік випуску 2012
  Країна Украина