Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Марка - Блок "Подарунки Святого Миколая"

  Прикметно, що у 2023 році українці вперше відзначатимуть День Святого Миколая одночасно з Днем Збройних Сил України — 6 грудня. Укрпошта, на честь збігу двох свят, підготувала відповідний благодійний поштовий випуск. Чарівника, якого в Україні ототожнюють з християнським священником Миколою Чудотворцем поважають здавна, він є улюбленцем дітей, покровителем студентів та усіх, хто в біді. Його образ шанують як символ людяності та високих моральних цінностей. Тож не випадково, що головний герой різдвяно-новорічних свят приносить слухняним діткам подарунки, а неслухняних частує різочками. В інтерпретації художника Костя Лавра Святий Миколай — це вершник, що везе у камуфляжному мішку таку необхідну для перемоги України зброю, а тому ворог сповна понесе заслужене покарання.
  Доступність : 1 в наявності
  564 грн
  i h
  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Рік випуску2023
  Країна – виробник товаруУкраїна
  Разом з цим також купують
   Зображення Марка - Аркуш "Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!" з купоном, F

  Марка - Аркуш "Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!" з купоном, F

  12 квітня 2022 р. Укрпошта ввела в обіг поштові марки «Русскій воєнний корабль, іді … !», які художньо відобразили перші дні воєнної агресії Росії проти України і одну з яскравих сторінок спротиву українських військових окупанту - відповідь захисників острова Зміїний російському крейсеру «Москва» на пропозицію здатися. Вже наступного дня після введення марок в обіг - 13 квітня - стало відомо про успішну операцію Збройних Сил України, в результаті якої флагманський корабель Чорноморського флоту Росії був уражений і 14 квітня 2022 року потонув. Подія додала поштовим маркам «Русскій воєнний корабль, іді … !» популярності та колекційної цінності і зумовила випуск нової поштової марки «Русскій воєнний корабль ... ВСЬО!», автором якої, як і попередньої, став Борис Грох.
  615 грн
   Зображення Марка - Блок "ПТН ПНХ!"

  Марка - Блок "ПТН ПНХ!"

  Нас хотіли змусити боятися щодня — натомість ми щодня вдосконалюємо навички боротьби, хоч і новий рік відтепер відраховуємо інакше: від 24 до 24 лютого. На поштовому випуску «ПТН ПНХ!» зображено графіті англійського стріт-арт художника Бенксі, що знаходиться на стіні зруйнованого будинку у смт Бородянка на Київщині. У 2022 році митцем було створено сім графіті в Україні, і неспроста Укрпошта обрала те, на якому змальовано маленького хлопчика, який вправним кидком здобуває перемогу над дзюдоїстом. 2022-й для України й кожного українця — рік битви Давида з Голіафом. Рік спротиву. Щемкий, лютий, стійкий. «ПТН ПНХ!» — перша поштова марка у світі із зображенням графіті Бенксі. Випуск благодійний. Дата введення в обіг — 24 лютого 2023 року.
  615 грн
   Зображення Марка - Блок "Українські колядки в Києво-Печерській лаврі"

  Марка - Блок "Українські колядки в Києво-Печерській лаврі"

  7 січня 2023 року Предстоятель Православної церкви України Епіфаній вперше провів різдвяне богослужіння в Успенському соборі Києво-Печерської лаври, що завершилося виконанням українських колядок. Ця подія стала відновленням історичної справедливості, адже ПЦУ є правонаступницею давньої Київської митрополії, якій належала святиня понад 600 років з моменту свого заснування. Крім того, до одного з найбільших християнських центрів нашої країни нарешті повернулася українська мова, що є вагомим внеском у збереження національно-духовної ідентичності кожного громадянина. На честь цього звершення, а ще з нагоди 950-річчя з часу закладення Успенського собору презентовано новий поштовий випуск — «Українські колядки в Києво-Печерській Лаврі».Історія храму, побудованого у 1073–1078 рр., — драматична, бо упродовж віків він зазнавав значних змін. На початку XVIII ст., після катастрофічної пожежі, він був перетворений на бароковий, а в 1941 — зруйнований вибухом. І лише у 2000-му — собор урочисто освячено після дворічної відбудови. Сюжети поштового випуску, розповідають про унікальну історію головного лаврського собору: від заснування до відновлення, про традиції чернецтва, які заклали преподобні Антоній і Феодосій Печерські, а також про повернення святині, після довгих років окупації.
  461 грн