Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Марка - Блок "Зброя Перемоги"

  Благодійним поштовим випуском «Зброя Перемоги» Укрпошта безмірно дякує Збройним силам України за їхню стійкість та наше майбутнє. Зібрані кошти спрямовуються на підтримку ЗСУ. На шести поштових марках відображено зразки українського й світового озброєння: «Вільха», «Нептун» та «Стугна-П», виготовлені на підприємствах Укроборонпрому, а ще «Байрактар ТБ2», «FGM-149 Джавелін» та «M142 Хаймарс», що їх надали нам для захисту інші країни. Дата введення в обіг — 6 грудня 2022 року, у День Збройних сил України. Тираж маркового аркуша — 200 000 екземплярів.
  Доступність : 1 в наявності
  600 грн
  i h
  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Рік випуску2022
  Країна – виробник товаруУкраїна
  Разом з цим також купують
   Зображення Марка - Аркуш "Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!" з купоном, W

  Марка - Аркуш "Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!" з купоном, W

  112289
  12 квітня 2022 р. Укрпошта ввела в обіг поштові марки «Русскій воєнний корабль, іді … !», які художньо відобразили перші дні воєнної агресії Росії проти України і одну з яскравих сторінок спротиву українських військових окупанту - відповідь захисників острова Зміїний російському крейсеру «Москва» на пропозицію здатися. Вже наступного дня після введення марок в обіг - 13 квітня - стало відомо про успішну операцію Збройних Сил України, в результаті якої флагманський корабель Чорноморського флоту Росії був уражений і 14 квітня 2022 року потонув. Подія додала поштовим маркам «Русскій воєнний корабль, іді … !» популярності та колекційної цінності і зумовила випуск нової поштової марки «Русскій воєнний корабль ... ВСЬО!», автором якої, як і попередньої, став Борис Грох.
  600 грн
   Зображення Марка - Аркуш "Доброго вечора, ми з України!" M

  Марка - Аркуш "Доброго вечора, ми з України!" M

  112578
  Привітання «Доброго вечора, ми з України!» стало культовим у 2022 р. після російського військового вторгнення в Україну. Сьогодні цими словами розпочинають свої ефіри журналісти, посадовці, військові, вони звучать у композиціях музичних треків.
  600 грн