Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Марки

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Марка - Блок "Винищувачі зла"

  Марка - Блок "Винищувачі зла"

  Благодійну поштову марку «Винищувачі зла» випущено в очікуванні F-16, що вважаються одними з найкращих реактивних винищувачів у світі та здатні суттєво посилити Повітряні сили Збройних сил України. На поштовій марці зображено тертку з дірочками у формі літака F-16, на якій знищується символ «імперії зла» — кремль. Символічним є номінал поштової марки — F+16,00 (F відповідає тарифу на пересилання рекомендованого листа масою до 50 г у межах України, а 16,00 — донат на ЗСУ). Дата введення в обіг — 4 серпня 2023 року. Тираж — 600 000 поштових марок.
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "ВІЛЬНІ. НЕЗЛАМНІ. НЕПЕРЕМОЖНІ"

  Марка - Блок "ВІЛЬНІ. НЕЗЛАМНІ. НЕПЕРЕМОЖНІ"

  300 років мрій про державність; 105 років боротьби за вільну Україну; 31 рік розбудови незалежності; 8 років відстоювання суверенітету та кордонів. 24 лютого 2022 року росія розпочала новий етап восьмирічної війни проти України – повномасштабний наступ, який триває вже 6 місяців. Неочікувано загарбники стикнулися з величезним опором українців. Завдяки спротиву Збройних Сил України та сил самооборони російська армія щоденно зазнає величезних втрат у живій силі та техніці. І хоча ворог кожного дня здійснює ракетно-бомбові масовані удари по мирним українським містам та селам, влаштовуючи геноцид українського народу, нація залишається непереможною. У боротьбі за свободу українці демонструють неймовірні прояви героїзму, патріотизму, незламності, любові до своєї Батьківщини, кожен – на своєму місці, вкладаючи свій надважливий внесок у Перемогу. Поштовим випуском «ВІЛЬНІ. НЕЗЛАМНІ. НЕПЕРЕМОЖНІ» шануємо українців, які для всього світу стали справжніми героями!
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "Вічна памʼять!"

  Марка - Блок "Вічна памʼять!"

  29 серпня, у День пам’яті загиблих захисників України, Укрпошта організувала мовчазне спецпогашення поштової марки «Вічна памʼять!». Захід відбувся біля Стіни памʼяті полеглих у російсько-українській війні, що пролягає вздовж муру Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря в столиці. Його формат продиктував поштовий випуск: без медіа та зайвих слів — говорила тиша. Ескіз до поштової марки — картина заслуженого художника України Олега Шупляка «Журба» (2016 р.). На ній козак-бандурист схиляє голову над могилами побратимів, а над ним журавлі летять у вирій. Дата введення в обіг — 29 серпня 2023 року, до Дня пам’яті загиблих захисників України. Тираж — 500 000 поштових марок.
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "Воїни світла. Воїни добра"

  Марка - Блок "Воїни світла. Воїни добра"

  Поштовий випуск «Воїни світла. Воїни добра» — про світло, що перемагає темряву. На п’яти поштових марках зображено тих, хто самовіддано й невтомно повертає в оселі українців світло, тепло й газ, а також відновлює дорожнє полотно і зв’язок — енергетиків, газовиків, водопостачальників, дорожників та зв’язківців. Аркуш яскраво сяє в ультрафіолетових променях. Його надруковано із застосуванням технології вибіркового лакування. Дата введення в обіг — 15 лютого 2023 року. Тираж поштових марок — 300 000 екземплярів.
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "Гвардія наступу"

  Марка - Блок "Гвардія наступу"

  Поштовий випуск «Гвардія наступу» серії «Слава Силам оборони і безпеки України!» увіковічнює тих, хто має сміливість йти та зубами видирати своє. Крізь біль, крізь втому, але з вірою, яку не знищити, «бо хто за що, а ми за незалежність, отож нам так і важко через те», як писала Ліна Костенко. На поштовому блоці — три марки, що зображають бійців Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Національної поліції України. Дата введення в обіг — 9 травня 2023 року. Тираж поштового блоку — 235 000 екземплярів.
  800 грн
   Зображення Марка - Блок "Героїчні професії. Залізні люди"

  Марка - Блок "Героїчні професії. Залізні люди"

  До Дня залізничника: поштовий блок про залізних людей. Історій про непоборних та самовідданих залізничників чимало. Поштовий випуск «Героїчні професії. Залізні люди» змальовує одну з-поміж них. 3 травня 2023 року під час повітряної тривоги у Херсоні було обстріляно залізничний вокзал. Попри хаос та загрозу життю залізничники діяли злагоджено й професійно: пораненому провіднику надали медичну допомогу, охоплений полум’ям вагон відчепили, а пасажирів пересадили до вцілілих. Потяг №109 Херсон – Львів вирушив із затримкою лиш на 14 хвилин. А 4 травня о 10 год 18 хв, за графіком, прибув до Львова. Дата введення в обіг — 1 листопада 2023 року. Поштовий блок складається з двох марок «Евакуаційний потяг. Херсон» та «Львів. Евакуаційний потяг». Тираж — 150 000 екземплярів.
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "Головне управління розвідки Міністерства оборони України"

  Марка - Блок "Головне управління розвідки Міністерства оборони України"

  Ні на що не натякаючи та без жодного розголосу Укрпоштою випущено благодійну поштову марку, присвячену захисникам і захисницям Головного управління розвідки Міністерства оборони України, зокрема спецпідрозділів «Кракен», «Шаман» та «Інтернаціональний легіон», які дають гідну відсіч ворогу. Дата введення в обіг — 30 червня 2023 року, день звільнення острова Зміїний від російських окупантів. Тираж — 1 075 000 поштових марок.
  800 грн
   Зображення Марка - Блок "Діти Перемоги малюють Україну майбутнього"

  Марка - Блок "Діти Перемоги малюють Україну майбутнього"

  Поштовий випуск «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього» презентовано до Міжнародного дня захисту дітей. Ескізи до поштового випуску — ілюстрації-фаворити всеукраїнського конкурсу, який було організовано Укрпоштою. Автори — Олександра Федорчук (14 років, Київська область), Вероніка Іванцова (9 років, м. Хмельницький), Олександра Бушинська (13 років, Одеська область), Анастасія Мисько (12 років, Хмельницька область), Варвара Колєсова (9 років, Миколаївська область), Корнелія Андрійчук (6 років, м. Львів), Георгій Сосницький (6 років, м. Харків) та Діана Василенко (4 роки, м. Полтава). Дата введення в обіг — 1 червня 2023 року. Випущено поштовий блок з п’ятьма марками «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього» тиражем 135 000 екземплярів.
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "Зброя Перемоги"

  Марка - Блок "Зброя Перемоги"

  Благодійним поштовим випуском «Зброя Перемоги» Укрпошта безмірно дякує Збройним силам України за їхню стійкість та наше майбутнє. Зібрані кошти спрямовуються на підтримку ЗСУ. На шести поштових марках відображено зразки українського й світового озброєння: «Вільха», «Нептун» та «Стугна-П», виготовлені на підприємствах Укроборонпрому, а ще «Байрактар ТБ2», «FGM-149 Джавелін» та «M142 Хаймарс», що їх надали нам для захисту інші країни. Дата введення в обіг — 6 грудня 2022 року, у День Збройних сил України. Тираж маркового аркуша — 200 000 екземплярів.
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "Зброя Перемоги. Світ з Україною"

  Марка - Блок "Зброя Перемоги. Світ з Україною"

  Поштовий блок «Зброя Перемоги. Світ з Україною» продовжує випуск «Зброя Перемоги» 2022 року. Включає шість марок з найкращими зразками іноземної зброї, що була надана країнами – учасницями міжнародної коаліції на підтримку України. Йдеться про: - основні бойові танки Challenger 2 (Велика Британія) та Leopard 2 (Німеччина); - зенітно-ракетний комплекс Patriot (США); - самохідну артилерійську установку CAESAR (Франція); - бойову машину піхоти M2 Bradley (США). 12 гривень з продажу кожного поштового блоку, або майже 2 мільйони гривень, які планує зібрати Укрпошта, будуть спрямовані на придбання дронів для Сил безпеки й оборони України. Дата введення в обіг — 29 вересня 2023 року. Тираж поштового блоку — 160 000 екземплярів. Поштовий випуск створено за сприяння Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України, а також посольств США, Великої Британії, Німеччини та Франції в Україні.
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "Кримський міст на біс!"

  Марка - Блок "Кримський міст на біс!"

  На ескізі до поштової марки «Кримський міст на біс!» зображено сцену з фільму «Титанік» на фоні мосту, що палає. Відразу ж простежуються яскраві сатиричні деталі, що натякають на сьогодення України: • недопалок у руках героїні як натяк на те, що окупанти дотримуються вказівки «не курити де попало — курити там, де ще не попало»; • автівка окупантів, що летить у прірву та губить награбоване; • Байрактар, що «ненароком» пролітає над мостом; • знищений ворожий танк. Дата введення в обіг — 4 листопада. Тираж — 2 100 000 поштових марок, або 300 000 маркових аркушів.
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "Міста Героїв. Харківщина"

  Марка - Блок "Міста Героїв. Харківщина"

  Поштовий блок «Міста Героїв. Харківщина» зображає емоційні моменти підняття українського стяга в Балаклії, Куп’янську й Ізюмі та сталеву оборону Харкова. Харківщина вистояла завдяки нескореним українцям, які гуртувалися та прокладали евакуаційні маршрути, попри загрозу катувань передавали українським військовим позиції ворога, збивали російські штурмовики, невтомно й самовіддано повертали свої території, рятували неоціненні музейні експонати… Дата введення в обіг — 14 серпня 2023 року. Тираж поштового блоку — 75 000 екземплярів.
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель"

  Марка - Блок "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель"

  Поштовий блок «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель» випущено до роковин звільнення Бучі, Ірпеня та Гостомеля від російських загарбників. На поштових марках представлені документальні фото зі знищеною колоною ворожої техніки на Вокзальній вулиці у Бучі, переправи через річку Ірпінь, ключового шляху евакуації мирного населення, та зображення зруйнованого ворогом найбільшого у світі літака АН-225 «Мрія» на аеродромі у Гостомелі. На полях поштового блоку — панорамне фото Ірпеня, що демонструє масштаби руйнувань. Дата введення в обіг — 31 березня 2023 року.
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "Переможного Нового року!"

  Марка - Блок "Переможного Нового року!"

  Ескіз до нової поштової марки обрано голосуванням на сторінках Укрпошти у Facebook та Instagram. 15,5 тис. респондентів зворушила ілюстрація 11-класниці Валерії Михайлової. На ескізі зображено дівчину й українського військового, які зустрічають свято нарізно: вона — на самоті, він — на лінії вогню. Неспроста саме ця ілюстрація стала лідеркою онлайн-голосування. Нині мільйони тих, які несуть у собі біль розлуки з коханими. І мільйони тих, яким залишається лиш подумки обіймати їх крізь міста. І мільйони тих, які омріюють тихий та цілющий Новий рік для України й кожного з нас. Дата введення в обіг — 19 грудня 2022 року. Тираж — 720 000 поштових марок, або 120 000 маркових аркушів
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "ПЕС ПАТРОН"

  Марка - Блок "ПЕС ПАТРОН"

  Новий поштовий випуск присвячено найвідомішому у світі песику-розмінувальнику та талісману українських рятувальників. Джек-рассел-тер’єр із кличкою Патрон служить у лавах Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Нагороджений медаллю «За віддану службу». У 2020 році керівник піротехнічної групи Головного управління ДСНС України у Чернігівській області подарував своєму сину щенятко. Чотирилапого готували до виставок, але повномасштабна війна внесла корективи: Патрон проявив пошукові здібності, відтак став сапером-блогером, улюбленцем українців та символом воєнного часу. Песик не лише допомагає розміновувати території, а й відвідує дітей у лікарнях. Нерідко присутній на пресконференціях та зустрічах з лідерами іноземних держав. “Пес Патрон” — перші благодійні поштові марки України. Сума благодійного збору позначена на кожній поштовій марці знаком “+” та становить 8 грн. Кожен, хто купує продукцію, долучається до придбання машини механізованого розмінування й підтримки притулків для тварин.
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "Подарунки Святого Миколая"

  Марка - Блок "Подарунки Святого Миколая"

  Прикметно, що у 2023 році українці вперше відзначатимуть День Святого Миколая одночасно з Днем Збройних Сил України — 6 грудня. Укрпошта, на честь збігу двох свят, підготувала відповідний благодійний поштовий випуск. Чарівника, якого в Україні ототожнюють з християнським священником Миколою Чудотворцем поважають здавна, він є улюбленцем дітей, покровителем студентів та усіх, хто в біді. Його образ шанують як символ людяності та високих моральних цінностей. Тож не випадково, що головний герой різдвяно-новорічних свят приносить слухняним діткам подарунки, а неслухняних частує різочками. В інтерпретації художника Костя Лавра Святий Миколай — це вершник, що везе у камуфляжному мішку таку необхідну для перемоги України зброю, а тому ворог сповна понесе заслужене покарання.
  550 грн
   Зображення Марка - Блок "ПТН ПНХ!"

  Марка - Блок "ПТН ПНХ!"

  Нас хотіли змусити боятися щодня — натомість ми щодня вдосконалюємо навички боротьби, хоч і новий рік відтепер відраховуємо інакше: від 24 до 24 лютого. На поштовому випуску «ПТН ПНХ!» зображено графіті англійського стріт-арт художника Бенксі, що знаходиться на стіні зруйнованого будинку у смт Бородянка на Київщині. У 2022 році митцем було створено сім графіті в Україні, і неспроста Укрпошта обрала те, на якому змальовано маленького хлопчика, який вправним кидком здобуває перемогу над дзюдоїстом. 2022-й для України й кожного українця — рік битви Давида з Голіафом. Рік спротиву. Щемкий, лютий, стійкий. «ПТН ПНХ!» — перша поштова марка у світі із зображенням графіті Бенксі. Випуск благодійний. Дата введення в обіг — 24 лютого 2023 року.
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "Слава Збройним Силам України!"

  Марка - Блок "Слава Збройним Силам України!"

  Благодійний поштовий випуск «Слава Збройним Силам України!» присвячено кожному, хто рішуче витісняє агресора та оберігає країну на землі, у повітрі й на морі, а також віддав за це життя. Зібрані кошти спрямовуються на потреби ЗСУ. Аркуш включає шість художніх поштових марок: • «Десантно-штурмові війська ЗСУ»; • «Військово-морські Сили ЗСУ»; • «Сухопутні війська ЗСУ»; • «Сили територіальної оборони ЗСУ»; • «Сили спеціальних операцій ЗСУ»; • «Повітряні Сили ЗСУ». Дата введення в обіг — 14 жовтня, до Дня захисників та захисниць України. Тираж поштових марок — 1 000 000 екземплярів.
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "Україна-мати"

  Марка - Блок "Україна-мати"

  «Батьківщину-мати», що височіє на Печерських пагорбах, називають і символом програної боротьби за київський історичний ландшафт, і одним із найкращих зразків світової монументальної скульптури. Є ті, хто вважає доречним позбутися її, як і ті, хто тяжіє до «залишити». Встановлення українського тризуба та ймовірне перейменування на «Україна-мати» — крок до переосмислення історії. Укрпошта, як і зазвичай, не залишається осторонь та миттєво реагує на події сьогодення. Поштовий випуск «Україна-мати» візуалізує оновлений образ монументальної скульптури та демонструє, що концептуалізація триває. Дата введення в обіг — 24 серпня 2023 року, до Дня Незалежності України. Тираж — 600 000 поштових марок.
  600 грн
   Зображення Марка - Блок "Українські колядки в Києво-Печерській лаврі"

  Марка - Блок "Українські колядки в Києво-Печерській лаврі"

  7 січня 2023 року Предстоятель Православної церкви України Епіфаній вперше провів різдвяне богослужіння в Успенському соборі Києво-Печерської лаври, що завершилося виконанням українських колядок. Ця подія стала відновленням історичної справедливості, адже ПЦУ є правонаступницею давньої Київської митрополії, якій належала святиня понад 600 років з моменту свого заснування. Крім того, до одного з найбільших християнських центрів нашої країни нарешті повернулася українська мова, що є вагомим внеском у збереження національно-духовної ідентичності кожного громадянина. На честь цього звершення, а ще з нагоди 950-річчя з часу закладення Успенського собору презентовано новий поштовий випуск — «Українські колядки в Києво-Печерській Лаврі».Історія храму, побудованого у 1073–1078 рр., — драматична, бо упродовж віків він зазнавав значних змін. На початку XVIII ст., після катастрофічної пожежі, він був перетворений на бароковий, а в 1941 — зруйнований вибухом. І лише у 2000-му — собор урочисто освячено після дворічної відбудови. Сюжети поштового випуску, розповідають про унікальну історію головного лаврського собору: від заснування до відновлення, про традиції чернецтва, які заклали преподобні Антоній і Феодосій Печерські, а також про повернення святині, після довгих років окупації.
  450 грн
   Зображення Марка - Блок "Херсон — це Україна!"

  Марка - Блок "Херсон — це Україна!"

  Основним елементом ескізу є скибка кавуна, на якій зображено сюжети, що супроводжували тимчасову окупацію міста: мирні мітинги, будівлі у вогні, тортури. Насіння має вигляд ракет, якими російські загарбники безжально обстрілюють Херсонщину. На марковому аркуші видніється мапа із позначенням звільненого Збройними силами України Херсона, міста-героя. Дата введення в обіг — 9 грудня 2022 року. Тираж — 150 000 маркових аркушів (900 000 поштових марок)
  800 грн
   Зображення Марка - Блок "Хрест бойових заслуг"

  Марка - Блок "Хрест бойових заслуг"

  «Хрест бойових заслуг» — символічна поштова відзнака для українських захисників та захисниць Поштова марка «Хрест бойових заслуг» продовжує серію «Нагороди України», започатковану Укрпоштою у 1997 році. При її виготовленні застосовано тиснення золотою фольгою. Відзнаку «Хрест бойових заслуг» встановлено Президентом України 5 травня 2022 року для відзначення військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань за: - видатну особисту хоробрість, відвагу або видатний геройський вчинок під час виконання бойового завдання в умовах небезпеки для життя та безпосереднього зіткнення із супротивником; - видатні успіхи в управлінні військами (силами) під час ведення бойових дій. Її прототипом стала історична найвища військова нагорода Української повстанської армії та Української Головної Визвольної Ради — «Хрест бойової заслуги», проєкт якої створив український художник УПА Ніл Хасевич. Дизайн сучасної нагороди вирізняється стрічкою, яка має колір прапора України, а не стяга ОУН, та розташуванням мечів, що направлені догори на знак перемоги. Дата введення в обіг — 26 жовтня 2023 року. Тираж — 450 000 поштових марок або 75 000 маркових аркушів.
  600 грн
   Зображення Марка - Аркуш «УКРАЇНСЬКА МРІЯ»

  Марка - Аркуш «УКРАЇНСЬКА МРІЯ»

  Ескізом для поштової марки, конверта та картки став малюнок одинадцятирічної Софії Кравчук з м. Любомль Волинської обл. – призерки Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», який відбувся минулого року в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України. У конкурсі взяли участь 6 134 учасники, від яких організатори отримали 10 276 робіт (малюнків та фотографій). Дитяча мрія юної художниці Софії Кравчук про щасливе майбутнє України пов’язана з крилатою «Мрією». На малюнку Софії найбільший та найпотужніший у світі літак АН-225 «Мрія» прикрашений рожевими квітами летить до зірок. На жаль, в ході воєнний дій на території України легендарний український літак було зруйновано. Ворог нищить українську техніку, руйнує населені пункти, але він не в змозі знищити ВОЛЮ і прагнення українців до СВОБОДИ, він не може знищити УКРАЇНСЬКУ МРІЮ. А літак, ми, українці, неодмінно відбудуємо і знову вітатимемо його в Києві на параді на честь Дня незалежності України!
  600 грн
   Зображення Марка - Аркуш "Доброго вечора, ми з України!" M

  Марка - Аркуш "Доброго вечора, ми з України!" M

  112578
  Привітання «Доброго вечора, ми з України!» стало культовим у 2022 р. після російського військового вторгнення в Україну. Сьогодні цими словами розпочинають свої ефіри журналісти, посадовці, військові, вони звучать у композиціях музичних треків.
  600 грн
   Зображення Марка - Аркуш "Доброго вечора, ми з України!" W

  Марка - Аркуш "Доброго вечора, ми з України!" W

  112579
  Привітання «Доброго вечора, ми з України!» стало культовим у 2022 р. після російського військового вторгнення в Україну. Сьогодні цими словами розпочинають свої ефіри журналісти, посадовці, військові, вони звучать у композиціях музичних треків.
  600 грн