Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Мексиканський Лібертад - Рік свині", 31,1 грам 2018 рік

  Починаючи з 1982 срібна монета Мексиканський Лібертад (Лібертад) щорічно карбується для інвесторів з усього світу. Прекрасний ангел з крилами прикрашає цю монету з самого початку її карбування, проте в 1996 році відбувся редизайн монети, щоб, за словами Мексиканської монетного двору, зробити Лібертад ще більш привабливим.
  Доступність : 1 в наявності
  2870 грн
  i h

  Свиня вважається одним з найбільш спокійних представників східного гороскопу. Люди, народжені під заступництвом цієї тотемної тварини, відрізняються приємним характером, улюблені оточуючими і досить часто досягають успіху в житті.

  Аверс:

  На аверсі зображений орел, який вражає змію (Мексиканський національний герб армії), їх обвиває вінок і слова " Estados Unidos Mexicanos " . Цю композицію оточують 10 орлів , які в минулі часи використовувалися як державний герб, включаючи емблему, використану в 16 столітті в Книзі Мендочіно.

  Реверс:

  З 1996 року реверс Мексиканської Лібертад прикрашає знаменитий ангел . Статуя ангела височить над вулканами Попокатепетль і Істаксіуатль . Вгорі нанесений напис " 1 Onza PLATA PURA " , рік , " LEY 0,999 " . Її дослівний переклад " 1 УНЦІЯ ЧИСТОГО СРІБЛА " , рік , " ПРОБА 0,999 " .

  Характеристики
  Номінал1
  Діаметр40 мм
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Якістьанциркулейтед
  Рік випуску2018
  Країна – виробник товаруМексика