Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Монета 2 євро Греція, 2002 рік

  Зображує сцену з мозаїки в Спарті (третє століття нашої ери), що зображує викрадення Європи Зевсом, який прийняв образ бика. У грецькій міфології Європа – прекрасна фінікійська принцеса, дочка Агенора та Телефаси. Зевс побачив, як вона збирає квіти, і одразу закохався у неї. Він перетворився на білого бика і забрав Європу на острів Крит. Потім він розкрив свою справжню подобу, і Європа стала першою царицею Криту. Європа дала своє ім'я європейському континенту, який називається Європою на всіх германських мовах та на всіх слов'янських мовах, що використовують латинську абетку, а також грецькою та латиною.
  Доступність : 1 в наявності
  205 грн
  i h
  Характеристики
  Номінал2
  Вага8,5 г
  Діаметр25,75 мм
  Рік випуску2002
  Разом з цим також купують
   Зображення 1 $ долар США Американський Срібний Орел

  1 $ долар США Американський Срібний Орел

  Американський Срібний Орел вперше випущений в обіг в 1986 року. У 2009 році монета срібний «Орел», вагою 1 унція отримала винагороду в категорії «Найпопулярніша монета» на щорічному світовому конкурсі COTY.COTY - одне з найпрестижніших винагород в світі. Отримати її можуть дизайнери монет, Монетні двори або Національний емітент.
  1948 грн 1681 грн
   Зображення Монета 1 євро Греція, 2010 рік сова

  Монета 1 євро Греція, 2010 рік сова

  Сова, символ богині Афіни, як вона була зображена на давньогрецькій тетрадрахмі (V століття до н.е.). Афіна була покровителькою ремесел, мудрості та битв. Вона стала богинею-покровителькою міста Афін, у змаганні з Посейдоном. Вони домовилися, що кожен подарує афінянам один подарунок, а афіняни виберуть той подарунок, який їм більше до вподоби. Посейдон ударив тризубом об землю, і забилося джерело; вода була солона та малокорисна, тоді як Афіна запропонувала їм оливкове дерево. Афіняни прийняли оливкове дерево, а разом з ним і Афіну, як свого покровителя, бо оливкове дерево приносило деревину, олію та їжу.
  103 грн