Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Монета "Британія", Великобританія,

  Эксклюзивное "Gold Black Empire Edition" издание монеты было выпущено ограниченым тиражом - всего 500 шт.
  Доступність : 1 в наявності
  4000 грн
  i h

  Срібна монета Британіка 2 £ із зображенням величної постаті Британії виконана скульптором Філіпом Натаном. Це найбільша монета з чистого срібла найвищої якості, яка є законним платіжним засобом Великобританії, з номіналом 2 £, вона містить рівно одну тройську унцію срібла 999 проби.

  Британія (Britannia) - серія золотих, срібних і платинових інвестиційних монет Великобританії.

  На аверсі монет серії «Британія» зображений профіль королеви Єлизавети II.

  На реверсі зображено Британію (алегорія) - персоніфіцірованний символ Великобританії. Британія на даних монетах зазвичай зображується у вигляді молодої жінки в корінфському шоломі, з гербовим щитом і тризубом Посейдона в руці. Дизайн монет різних років випуску різний.

  Діаметр кожної з срібних монет 40 мм, такий розмір монети дозволяє розмістити прекрасну класичну композицію зображення Британіки, на монеті також по колу зкраю присутній напис, що позначає тип дорогоцінного металу, вагу, країну і рік випуску.

  Викарбувана по всесвітньо відомим стандартам королівського монетного двору Великобританії, монета містить одну тройську унцію чистого срібла. Вона по-справжньому приваблює і вражає своїм зовнішнім виглядом. Монета здатна залучити ще більше уваги колекціонерів до срібних інвестиційних монет Європи.

  Для тих, хто поки тільки цікавиться красою, чистотою і якістю цієї монети з відмінної британської серії, Срібна монета Британіка 2 £ 2009 - може стати прекрасним початком Вашої колекції!

  Срібні монети серії «Британія» випускаються з 1997 року. Монети карбувалися з срібла 958 проби (23 карата). З 2013 року вміст чистого срібла в монетах підвищено до 999-ї проби.

  Характеристики
  Номінал2
  Матеріалсрібло
  Вага31.103 г
  Типінвестиційна
  Проба999
  Тематикаінвестиційні монети
  Країна – виробник товаруВеликобританія
  Діаметр38,61 мм
  Рік випуску2016
  Разом з цим також купують
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло, Червоний дракон Уельсу 62.2 грам, III/X The Red Dragon of Wales, Великобританія 2017

  Серія Звірі Королеви Срібло, Червоний дракон Уельсу 62.2 грам, III/X The Red Dragon of Wales, Великобританія 2017

  2017 Great Britain 2 oz Silver Queen's Beasts The Dragon монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, в різні століття з'являлися на гербах монархії. На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви, виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівської родоводу.
  8000 грн