10:00 - 20:00 прием заказов
+38 044 539 35 95
+38 093 026 77 00
Підписка на новини

Монета-пазл "Апостол Павло", срібло

Срібна монета вагою 1 кг складається з центрального диска, навколо якого розташовані 12 окремих частин, виконаних у вигляді пазлових елементів.Всі елементи монети з'єднані між собою.
Доступність : 1 в наявності
45000 грн

Аверс:

Аверс кожного складового елементу монети містить в центрі герб Ліберії, напис «Республіка Ліберія » , рік випуску монети у вигляді написів « 20 » і « 08 » , а також номінал . 

Реверс:

На реверсі внутрішнього диска золотої та срібної монети в центрі під склепіннями арки зображений Апостол Павло . В одній руці він тримає книгу , в іншій - меч , це символи Євангелія і мучеництва Павла в Римі. Зображення на іконі Апостола Павла з мечем у руці знаменує його невтомне і саме ревне прагнення проповідувати слово Боже.  Звертаючись з духовним мечем, Апостол Павло переможно вражав і розсікав їм безбожність і невіру, безліч людей навернув він до Ісуса Христа. Також в центральному колі присутні чотири сегменти з християнською тематикою : небесне світло, св. Павло молиться на колінах ; хрещення , святий дух ; римські символи : орел і обладунки ; св.  Павло : оратор і місіонер. На реверсі кожен пазловий елемент - це 12 піктограм , вони представляють собою наочні посилання на відповідні глави з життя святого і його діяння.