Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Монета «Позолоченный символ счастья . Золотая рыбка на удачу» GOOD LUCК

  Золотая рыбка – это символ удачи и духовных достижений, исполнения желаний, благополучия, спокойствия и долгой жизни. В Древней Греции считалось, что золотая рыбка приносит успех в браке, а в Египте она исполняла роль стража семейного счастья.
  Доступність : Немає в наявності
  5330 грн
  i h

  Аверс: Вставка-капсула с позолоченной филигранной золотой рыбкой, рядом среди морских звёзд и ракушек - профиль Её Величества Королевы Елизаветы II. Вдоль края надписи: ELIZABETH II, NIUE ISLAND (эмитент), фирменный знак монетного двора Польши (m/w), 2 DOLLARS 2014 (номинал, год выпуска).

  Реверс: На фоне морских глубин расположилась парочка золотых рыбок и прозрачная капсула с плавающей позолоченной серебряной золотой рыбкой. Вдоль края надпись на английском языке: GOOD LUCK ("Удачи").

  Характеристики
  Країна – виробник товаруОстрів Ніуе
  Матеріалсрібло
  Вага28.28 г
  Рік випуску2014
  Проба925
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Успіх В Твоїх Руках" 31.1 грам 2020 р. Камерун

  Срібна монета "Успіх В Твоїх Руках" 31.1 грам 2020 р. Камерун

  Джеймс Бонд ... Впізнаєте його на монеті? Саме він надихнув майстрів Монетного двору Польщі на створення цього шедевра. Фігури найвідомішого агента всіх часів і його подруги, а також символи його вражаючого стилю життя - швидкісні автомобілі, великі суми грошей, розкіш і престиж - все це на срібній монеті «Успіх в твоїх руках» зображено за допомогою найсучасніших технологій: 3D матирования, селективного золочення, цифрового друку і інкрустацією мерехтливим чорним каменем Ніч Каїра.
  6150 грн
   Зображення Позолочена Підкова на щастя "GOOD LUCK" на удачу

  Позолочена Підкова на щастя "GOOD LUCK" на удачу

  Монетний двір Польщі для острова Ніуе у 2010 році почав випуск серії «Монети на щастя» («GOOD LUCK»), особливістю яких є вставлена прозора капсула з маленьким рухливим елементом з дорогоцінного металу.
  5330 грн