Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Монета «Позолоченный символ счастья . Золотая рыбка на удачу» GOOD LUCК

  Золотая рыбка – это символ удачи и духовных достижений, исполнения желаний, благополучия, спокойствия и долгой жизни. В Древней Греции считалось, что золотая рыбка приносит успех в браке, а в Египте она исполняла роль стража семейного счастья.
  Доступність : 1 в наявності
  5200 грн
  i h

  Аверс: Вставка-капсула с позолоченной филигранной золотой рыбкой, рядом среди морских звёзд и ракушек - профиль Её Величества Королевы Елизаветы II. Вдоль края надписи: ELIZABETH II, NIUE ISLAND (эмитент), фирменный знак монетного двора Польши (m/w), 2 DOLLARS 2014 (номинал, год выпуска).

  Реверс: На фоне морских глубин расположилась парочка золотых рыбок и прозрачная капсула с плавающей позолоченной серебряной золотой рыбкой. Вдоль края надпись на английском языке: GOOD LUCK ("Удачи").

  Характеристики
  Країна – виробник товаруОстрів Ніуе
  Матеріалсрібло
  Вага28.28 г
  Рік випуску2014
  Проба925
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Успіх В Твоїх Руках" 31.1 грам 2020 р. Камерун

  Срібна монета "Успіх В Твоїх Руках" 31.1 грам 2020 р. Камерун

  Джеймс Бонд ... Впізнаєте його на монеті? Саме він надихнув майстрів Монетного двору Польщі на створення цього шедевра. Фігури найвідомішого агента всіх часів і його подруги, а також символи його вражаючого стилю життя - швидкісні автомобілі, великі суми грошей, розкіш і престиж - все це на срібній монеті «Успіх в твоїх руках» зображено за допомогою найсучасніших технологій: 3D матирования, селективного золочення, цифрового друку і інкрустацією мерехтливим чорним каменем Ніч Каїра.
  6000 грн
   Зображення Срібна монета "Пустельний скорпіон" 31,1г 2022

  Срібна монета "Пустельний скорпіон" 31,1г 2022

  Третя монета в серії монет із зображенням найнебезпечніших тварин Австралії слідує за першим випуском Червонопинного павука та другим випуском Великої білої акули. Цей третій випуск є пустельним скорпіоном.
  2400 грн
   Зображення Позолочена Підкова на щастя "GOOD LUCK" на удачу

  Позолочена Підкова на щастя "GOOD LUCK" на удачу

  Монетний двір Польщі для острова Ніуе у 2010 році почав випуск серії «Монети на щастя» («GOOD LUCK»), особливістю яких є вставлена прозора капсула з маленьким рухливим елементом з дорогоцінного металу.
  5200 грн