Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Монета "Тигрова акула", Австралія 2016

  Монета завершує популярну серію від монетного двору Перт «Акули», присвячену тигровій акулі. Раніше монетний двір представив срібну монету "Велика біла акула" і "Риба-молот".
  Доступність : 1 в наявності
  1500 грн
  i h

  Монета завершує популярну серію від монетного двору Перт «Акули», присвячену тигровій акулі. Раніше монетний двір представив срібну монету "Велика біла акула" і "Риба-молот". Обидва зазначених вироби масою в половину унції були виготовлені так само з найчистішого срібла.


  Монету виготовлено зі срібла 999 проби. Вага її становить пів унції. 1/2 Oz.


  Аверс: зображена англійська королева Єлизавета II. Портрет, роботи Ієна Ренк-Бродлі, оточений написом "ELIZABETH II AUSTRALIA 50 CENTS".


  Реверс: зображена тигрова акула, що пропливає над кораловим рифом. У верхній частині монети півколом викарбувано напис - "TIGER SHARK". Внизу вказані - рік виготовлення і номінал монети "2016" і "1/2 OZ 999 SILVER". Справа розміщений знак монетного двору P.


  Тигрова акула зустрічається в тропічних і субтропічних водах, особливо в центральній частині Тихого океану. Веде нічний спосіб життя. У довжину хижак досягає 5,5 м. Полює на ракоподібних, риб, птахів, головоногих, черепах і т.д. Становить небезпеку для людини.

   

   

   

  Характеристики
  Номінал 0,5
  Матеріал срібло
  Вага 15.5 г
  Якість бриллиант-анциркулейтед
  Тип коллекционная
  Тематика Флора і фауна
  Країна Австралия и Океания
  Діаметр 32 мм
  Рік випуску 2016