Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Набір із срібною монетою " Anne Geddes - Хлопчик" 31,1 грам

  Срібна монета "Хлопчик" викарбувана Монетним двором Нової Зеландії, присвячена одній із робіт знаменитої фотохудожниці Енн Геддес. Монета представлена ​​у срібній подарунковій коробці у вигляді ящика для інструментів. Монета вміщена поруч із маленьким срібним брязкальцем-молотком, встановленим у знімному лотку, щоб перші «сувеніри» немовлят можна було зберігати в безпечному місці. До монети додається сертифікат автентичності.
  Доступність : 1 в наявності
  5600 грн
  i h

  Енн Геддес виробляє всесвітньо відомі, унікальні та емоційні дитячі фотографії, які зробили її ім'я загальним. Її відзначені нагородами та надихаючі фотографії були опубліковані у 83 країнах, а її книги були продані тиражем понад 18 мільйонів екземплярів у всьому світі.

  На аверсі монети зображено портрет Рафаеля Маклуфа Її Величності королеви Єлизавети II, правительки Співдружності та островів Ніуе, а також рік випуску (2012) та номінал у 2 долари.

  На реверсі монети зображено хлопчика, який спить у стручці лотоса.

  Характеристики
  Номінал2 $
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага31.1 г
  Діаметр40,7 мм
  Рік випуску2012
  Країна – виробник товаруОстрів Ніуе
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Разом з цим також купують
   Зображення Серія монет "Гіганти Льодовикового періоду на Землі" печерний Ведмідь 31,1 грам 2020

  Серія монет "Гіганти Льодовикового періоду на Землі" печерний Ведмідь 31,1 грам 2020

  Срібна монета із зображенням печерного ведмедя є четвертим виданням серії «Гіганти льодовикового періоду». Серія, присвячена велетням, які живуть в льодовиковий період, буде складатися з восьми монет. Печерний ведмідь (Ursus spelaeus) був видом ведмедів, який мешкав в Європі і Азії під час плейстоцену і вимер близько 24000 років тому під час останнього льодовикового максімума.Слово «печера» і наукова назва spelaeus використовуються, тому що скам'янілості цього виду в основному були знайдені в печерах. Це відображає думку експертів про те, що печерні ведмеді могли проводити більше часу в печерах, ніж бурий ведмідь, який використовує печери тільки для сплячки.
  1800 грн